Manželka mu zemřela a on se snaží zjistit proč. Jenže při hledání pravdy se sám zamotá do sítě nebezpečných tajností a intrik, která se táhne od New Yorku až po Tel Aviv. (Netflix)

bearmeedek

Je to od tvůrců Faudy, ale je hloupost od toho očekávat Faudu. Seriál je hodně dobrý a dokáže pěkně upoutat. Má to ale jednu podmínku. První dvě epizody se musí vydržet. Je to takové zbytečné natahování hned na začátku. A nesedí mi tam, jak Lior Raz bloumá a pofňukává, coby bývalý mariňák a žoldák. Třetí část začíná konečně zabírat, čtyřka jede a poslední čtyři se musí na jeden zátah. Tady už je to starý Raz, který sejme každého málem na potkání. ()

sunfreedom

Nechápu, že je to červený. My se na to dívali jen proto, že Liora Raze známe z Faudy. Tohle ale bylo hrozně špatný. Děj o ničem, herecké výkony nula. On teda Raz neumí hrát - akorát v tý Faudě mu to člověk odpustil. Tady už ne. ()

Ilinoiska

Nasraný Doron likviduje každého, kdo zkřivil vlásek jeho ženě (teda spíš všem, kteří se podíleli na její smrti). Od šestého dílu mě to začalo hodně bavit. Na krvi se rozhodně nešetřilo. Na Faudu to sice nemá, ale i tak se na to dobře dívá. Chtěla bych vidět toho chytrolína, který napsal, že je hlavní hrdina "vyžratý". Věřím tomu, že to bude týpek ala Rambo (sorry Sly), akorát bez svalů, bez vlasů a když zafouká vánek, týpek odletí o pár kilometrů dál. ()

Mamlas odpad!

Další hypernudné a ubečené rodinné drámíčko ubírající se šnečím tempem a doplněné protivnou hudbou. Sice jsem viděl jen 2 díly, ale vrchovatě stačilo. Prostě Netflus. (1%) ()

Saxos

S01/E01-09. Konečně trochu změny. המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים‎ tentokrát opustil své věrné arabské protivníky a rozdává si to rovnou s kámošem Central Intelligence Agency. Je blbé a samozřejmě nebezpečné, když se agentce dostane do rukou papír popsaný textem, který tam vlastně ani neměl být. Ale co je psáno, to je dáno. Ani agent nemá být moc aktivní. K tomu je zabouchlá do bývalého buchara, pro nějž zabijení, ať pro vlajku nebo prachy, nebyl problém. Klady: slušné tempo. Zápory: již dlouho před posledním dílem S01 je jasné, že konec ustřihnou a budeme čekat na pokračování. Závěr: doporučuji. ()

kokofek

Tento seriál je zřejmě pauzou před natáčením 4. řady Faudy. Podobně drsný hlavní hrdina,který se pro změnu pohybuje v jiné lokalitě. Ale i tam si ví se vším rady. Řeší věci násilně po svém. V klidném a nenápadném průvodci se po náhlé smrti manželky probudí jeho temné já. Trochu kladných vlastností bych ocenila. ()

taibrek

Pol seriálu sa nudíš a zrazu sa to potom rozbehne. Herecké výkony nič moc. Hlavne čo sa týka dialógov. Toto by zrejme zahrali lepšie aj slovenský herci... ()

Kozlowski8

Bývalý izraelský voják pátrá po vrazích své americké manželky a po okolnostech a důvodu její smrti a přitom se zaplétá do nebezpečné hry izraelské tajné služby a CIA... Docela záživný a napínavý seriál, který ale mohl být scénáristicky propracovanější (méně hluchých pasáží a uvěřitelněji seskládaný příběh). A ten utnutý závěr - to bylo jako co? 65 %. ()

SONYAGENT

Doron je zpet a prinasi nam strhujici thriller, ktery nabizi spoustu zvratu, facek, spionaze, zurnalistiky a tajemstvi. Osvedceny tym ze serialu Fauda exceluje a spolecne s druhou serii TED LASSA serviruje nejlepsi serial tohoto roku. ()

Tr0nic

Serial, ktorý nemá zmysel si pamätať a ničím nevyniká. Priemerné vyšetrovanie zabitia manželky. na ktoré o týždeň zabudnete. ()

tuctovychlap

nesúhlasím s názorom, že je to rozťahané..leda pre navyklejších tiktoku..ale to ja nie som..pre mňa príbeh v deviatich častiach nestrácal dych,  "vodsejpal jako mouka starému mlynáři"..dal som to počas jedného dňa s tým, že nuda nehrozila ani pri jednej epizóde..hlavňák je fajn, nie každý je na typy Pit, Blúm či Klúny :) očakávam druhú sériu, pričom (ak scenáristi nebudú lietať v oblakoch) je mi jasné, že to bude viac o pomste jednotlivcom než organizácii..pretože ako v kasíne, i tu platí, že Mossad alebo CIA prehrať nemôžu..prídu leda tak o niekoľko persón..ale..každý je nahraditeľný..za mňa teda spokojnosť, 75 % a štyri Dávidove hviezdy.. ()

hanca.uh

Tak jasně - Fauda to není, ale Lior Raz se svým pohledem a výrazem drsňáka stojí za tu dobrou podívanou i tady - že jo, holky? :-))). Takže "shukra", Liore a pokračování příště:-) ()

Rozarka18

Ja viem, že je to len môj problém, ale bytostne neznášam hlavného predstaviteľa. Aj vo vypätých chvíľach, kde má slzy na krajíčku, stále na mňa pôsobí ako sériový vrah. ()

Aceboris

Keď si odmyslím tú nereálnosť niektorých scén, tak 50% tomuto seriálu bohate stačí. Odhalenie tajomstva nič na tom nezmení. Vziať si niekoho , koho vlastne nepoznáš. hlavne keď sa jedná o Američanku v Izraeli, je v dnešnej dobe dosť bežná zálažitosť, nevyhol sa tomu ani hlavný hrdina, jej tragická smrť spustila explóziu následných udalostí, ktoré spočiatku nedávali zmysel. Neskôr to do seba začne zapadať a začína to byť zaujímavejšie. Celkovo mi to pripomenulo TAKEN, len trošku inak, no na konci série to bolo jasné, pokračovanie, ktoré by som tu nepredpokladal, séria 2 proste musí prísť. Tento seriál aspoň podľa mňa spravil z Američanov totálnych tupcov a z Izraelčanov nadľudí, ktorí si v Amerike robia čo chcú. Za mňa pozerateľné 5/10 ()

petisebesta

Maji ty veci co delaji izraelci pekne spocitatelny pocet hercu, takze clovek vidi sve oblibene a navrch maji dramaticnost. Uplne je z nich citit ze v nebezpeci ma zivot upne jinou chut. Korenenou. Clovek citi temata, resi se temata, vztahy mezi lidmi jsou postavene na nebanalnich netrivialnich hlubokych vecech… jo to vsechno je citit z takovy obycejny gangsterky se spiony. Za mne .. vyborny. ()