Jamie Foxx hraje dříče, co chce vlastníma rukama zařídit dobrý život svojí bystré dceři. Čištění bazénů v údolí San Fernando je ale jenom fasáda pro jeho skutečné živobytí: lov a zabíjení upírů pod křídly Mezinárodní unie lovců upírů. (Netflix)

blazma

Z čista jasna na mě tento film vykoukl aniž bych si uvědomil, že se něco takového připravuje. Nemám úplně rád kombinaci upírů a komedie. Tady to bylo dost na hraně, kdy to bylo už opravdu až příliš, ale celou dobu se to u mě drželo na té pomyslné hraně. Herecké obsazení mě bavilo. Foxx i Franco vytvořili velmi zajímavé duo a ostatní herci obstojně vyplnili tichá místa. Není to žádný úžasný počin a nejspíš se tento film časem ztratí a nikdo si na něj nevzpomene, každopádně jako jednorázový odpočinek u netflixu, proč ne :) ()

Mikecat

Vynikajúci Jamie Foxx, lov na upírov podľa "pravidiel" aj s mladým inšpektorom trtkom. Cz dabing výborný, komédia od prvej scény po poslednú, ozaj zábava na úrovni. spoty: "kvalitní egyptský drevo, nenejaký shit z idei", "proste je odje*bat rivno do kytek". Náboje drevo se stríbrnou špičkou, nahé upírky v podzemí. ()

p.a.douch

Nástupce Bladea? No na jedničku nemá, ale dvojce se bez problému vyrovná. Pohodová akce, výborné figury (Heather, Mike a Diran Nazarianovi, Big John, Seeger), dobrá ústřední dvojka (z Franca dělá film na začátku zbytečně velkého pitomce), perfektní akce a dobrý soundtrack. Režisér se v akci očividně vyzná (není se co divit). Co chtít víc? Třeba lepší záporáky a o 10 minut kratší stopáž, ale nemůžeme chtít všechno. No rád bych druhý díl, Bud Jablonski by si to zasloužil. Konečně Neftlix vyplodil dobrý film. Celkem dobrý týden Netflixu 5. 8. Sandman a dneska tohle. Dávám mu ještě šanci. ()

PanJelen

Začátek s upíří babčou mě zaujal, ale pak jsem čekal asi hodinu na další pořádnou akci a přes tu tunu keců jsem už tomu přestával věnovat pozornost. Snoop Dogg má styl, Jamie Foxx je drsný týpek a zabijí spolu spoustu bezmocných upírů a to asi stačí, ale na rozdíl od zábavného Zombielandu, druhý den zapomenu, že jsem to viděl. Stejná šmíra jako Noční zuby zhruba před rokem. ()

Ironhead

Vcelku zábavná jednohubka s na dnešní dobu přiměřenou minutáží. Jamie Foxx v hlavní roli je cool a Scott Adkins i Snoop Dogg v jejich cameo rolích také baví. Za mě lepší *** ()

Veber

4,5 * protože jsem se neskutečně bavila. Super nahláškovaná jízda. Parádní choreografie, nápaditost zabíjení upírů (na to jak si bráchové v "hnízdě" předali kulku jen tak nezapomenu). A ty hlášky - diskuse ohledně série Stmívání mi dost polechtala bránici. ()

Tomko87

Tak toto je vydarená uprírska akcia. Jamie Foxx a Dave Franco sú buddy ako remeň. Akcia je výborná, krvavá a zabavná. Celé je to vtipné a hláškujúce. Potešila ma prítomnosť Scotta Adkinsa. ()

Kushina

Taková upírská akční komedie, co ze začátku působí dost seriózně, ale postupem času se z toho stává spíše parodie. První třetina filmu byla fakt dobrá, pak se z toho stalo takové lacinější béčko, kterému ale akce nechyběla. Příběh podprůměrní, herci přijatelní, akce dobrá. 60% ()

marekspanel

Docela svižná a svěží netflixová hovadina, která umí hodně pobavit, hlavně v akčních scénách. Je to takový mix Bladea, Evid dead seriálu se špetkou Rodrigueze. Scénář je ovšem hloupoučký, hlavně kolem rodinné linky, kde to na Jamieho charakter chtělo něco nápaditějšího. Finále standardně hodně slabé a proč musel mít Scott Adkins přízvuk jak IQ 50 vidlák to sem nepochopil vůbec. Snoop Dogg hodně mimo. Mohl z toho být slušný seriál. ()

Predator77

55 Procent, Tak tu máme zase další film od netflixu ale tentokrát to není zas takový průser, jedná se o takovou celkem příjemnou jednohubku kterou když zkouknete tak neurazí a celkem i zabaví, jenom teda škoda toho nevyužitého potenciálu přeci jenom bych to viděl spíš jako seriál než jako film protože tvůrci tady přišli z celkem dobrou myšlenkou kdy máme organizaci na lovení upíru a různé lovce kteří pracují jak přes den tak i přes noc ale tady se vůbec ničemu nedostává pozornosti a jenom se něco nakousne a nedotáhne se to dokonce což mě mrzí protože by jsme tady jinak měli ve výsledku kvalitnější kousek než to co jsme dostali, jo máme tu fajn akci,humor i herce kteří nepředvádí kdo ví jaký výkon ale tak stačí to, a potom i jednoduchý příběh který toho mohl ve výsledku nabídnout více, tak že tenhle film můžu doporučit jenom v případě pokud hledáte nenáročnou zábavu. ()

doriana.g

Čekala jsem úplný průser a kupodivu mi to sedlo. Akce, humor, obsazení, absence netflixmasírky, to vše za poctivé 3 hvězdy. Čtvrtá je za ňuňu Franca, já toho plachouše můžu. ()

swenyx

Wtf tohle bylo dost slušný, nechápu to špatný hodnocení, co víc byste od toho chtěli? Je to překvapivě fakt vtipný, akce je tu mega, furt se někde řežou hlavy nebo lítají končetiny a asi až na ne moc dobrého záporáka jsou postavy super. Hodně velký překvapení, konečně taky Netflix přišel s nějakou bombou. ()

SamGee

Téma o upíroch je veľkou inšpiráciou pre umelcov, spisovateľov a filmárov, ktorí chcú osviežiť túto tematiku. Ako si poradila akčná hororová komédia Day Shift so zobrazením týchto krvilačných tvorov?      Vo filme sa stretávame s Budom Jablonskim (Jamie Foxx). Pre okolie je čističom bazénov, pre upírov zasa obávaným lovcom.  Kvôli tejto profesií musí klamať pred vlastnou rodinou a držať sa príkazov loveckej únie. Avšak, na scénu sa objaví ambiciózna upírka Audrey (Karla Souza) a Bud bude musieť porušiť pravidlá.    Samotná premisa dýcha béčkovosťou, ale načrtáva mytológiu o upíroch, čím okoreňuje snímku. Iba škoda, že nejde do dostatočnej hĺbky, nakoľko prednosť dostáva akcia a humor. Akčné scény pod dohľadom kaskadérov Johna Wicka majú grády, svižnosť, neuveriteľnú choreografiu, riadnu dávku brutality a prekvapivé momenty. Nemal by som opomenúť humorné repliky, na ktorých som sa rehotal.  Musím pochváliť aj make-up, kameru a rapové pesničky, ktoré sú pestrou filmovou zložkou.     Film by nefungoval bez Jamieho Foxxa. Ten si užíva rolu „Vana Helsinga” a jeho vtipné poznámky sú podarené. Hlavnej hviezde sekundujú výrazné postavy, ako nešikovný úradník Seth (Dave Franco), Budov kamoš Big John (Snoop Dog) a upírka Audrey. Zvyšok vedľajších postáv je odstrčený do kúta a nestihne podať výrazný herecký výkon.       Day Shift nedáva náležitú pozornosť vedľajším charakterom a svetu upírov, no na druhej strane si diváci užijú šialenú akciu, zábavných hercov a podarený humor.      Príbeh: 6/10,  Herci: 7/10,  Akcia: 9/10,  Humor: 8/10,  Pesničky, make-up, kamera: 7/10,  Celkovo: 7/10. ()

HanzoBureshi

Není to nic neobvyklého. Je to prostě filmek, který je nějak vizuálně docela dobře povedený, ale opět tu máme tupý a přímočaře prázdný příběh, který se stává častou figurací u Netflix filmů. V prvních 10 minutách bylo hned jasné, jak tento film skončí, takže za mě žádný úspěch. Ale jako výplach na pohodový večer určitě svůj účel splní. Mé hodnocení: 4/10 ()

Heywood

Tyhle úpííříí filmy jsou v zásadě všechny dohromady jen velké srač..y. Je to jen o tom, jak to kdo uchopí, kolik CGI se promítne a kolik litrů kečpu se vylije, zda hlavní hrdinka bude šukézní a hlavní hrdina borec. Obvykle se tu nevyskytují LGBTA+ a podobné tvorové, což nepochybně přispívá ke sledovanosti, na druhou stranu ani trvalý nekončící masakr nakonec není nic jiným než nudou. Úleva přijde (kanéc filma) a těch 40% si to vyslouží. Stačí vidět jednou, zítra si na obsah nikdo nevzpomene a hrdinní negři, co čistí L.A. od upírů se změní v BLM a za upíry prohlásí bílou populaci. Tak to bychom měli.. ()

Rudm

Akční film z produkce Netflixu na jednu straně příjemně překvapil, ale nejedná se o žádné převratné veledílo, které by dokázalo diváka posadit na zadek. Dějově je to docela slabý průměr a příběh by zasloužil pár záplat na děravá místa, ale na druhou stranu, pokud vezmu v potaz akční soubojové scény, tak je to právě ta část skládačky, díky kterému má filmu alespoň nějakou váhu, a díky kterému se vyplatí se na něj podívat. ()

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

01.08.2022

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

01.07.2021

Obsazení čtyřky Johna Wicka nepřestává bobtnat. Mimo představitele titulního hrdiny Keanu Reevese se tak ve filmu dočkáme například i Donnieho Yena, Billa Skarsgårda či Hirojuki Sanady. A teď se k… (viac)