Justice Society: World War II

všetky plagáty

Rychlík od vydavatelství DC Comics – Barry Allen aka superhrdina Flash cestuje nazpět časem a následně se ocitá v období 2. světové války, kde potkává skupinu bojovníků s nadlidskými schopnostmi, jež statečně bojují proti nacismu. Skupina se nazývá „Justice Society of America“ a je vedena amazonskou princeznou Wonder Woman a dále zahrnuje Hourmana, Black Canary, Hawkmana, Steva Trevora a rovněž i původního Flashe (s civilním jménem Jay Garrick). Barry se posléze přidává na stranu týmu v boji proti válečným zvěrstvům, ale otázka zní: Podaří se mu nakonec vrátit v čase zpět do naší přítomnosti? (fiLLthe3DD)

iXtr3m3

Je jasné, že s Flashpoint Paradoxom sa toto nedokážem zrovnávať ani v animácii, ani v drsnosti či údernosti a akcii. Na druhej strane je to až nečakane "svieže" a originálne resp. neopozerané. WW sme už mali na filmovom plátne vo WW1, tu ju dostaneme vo WW2 a k tomu v alternatívnej realite. Výborný origin Justice League teraz bez Batmana. Som zvedavý na ďalšie prírastky do univerza. ()

NinadeL

Je neskutečná škoda, že opět žádný nový seriál s Wonderkou v hlavní roli nebude. Ale pokud už rozhodnutí padlo, je skvělé, že elementy té připravované show se staly součástí Justice Society: World War II. Protože to je naprostá lahoda. Nový animák z nové éry, která se vzdala animace ve stylu anime a více odpovídá tomu, jak vypadají komiksové předlohy na západě. Současné fandy DC je nutné seznámit s érou Justice Society, s reáliemi WWII a dát jim šanci zamilovat se do kořenů. ()

pepo

Prva polovica je super. Tieto alternativme univerza ma bavia. Potom tomu bohuzial spadne retaz, naznacene temy su hodene do kosa a preklopi sa to do jednej velkej akcnej sceny, kde to aspon obcas funguje emocne. Je to fajn, ale flashpoint oaradox je ina liga. 7/10 ()

Shakers

Ďalší s kvalitných DC animákov. Flashové cestovanie časom ma vždy baví (Flashpoit je vrchol!) a tu tomu nie je inak. Flash sa tento krát dostane do obdobia druhej svetovej vojny a pre mňa ako fanúšika World War II a Justice League je toto perfektná kombinácia. Priznám sa, že úvod ma bavil trošku viac, predsa len v závere to už bola iba čistá mlátička, no bavila ma Wonderka, Flash, povodní Flash Jay Garrick, nechýba ani Steve Trevor, či iné známe (Aquaman) alebo menej známe postavy (Hawkman, Black Canary).  Akcia je znova štýlová, nechýbajú dobre nápady a zasadenie do druhej svetovej vojny je len rozhodne plus. Dobre napísané postavy skĺbené s kvalitnou akciou a zaujímavým príbehom, tento animák vyniesli vyššie ako som čakal. Po dlhšej dobe znova spokojnosť. 80% - 4* ()

JohnnyD

7/10 Jednak mám rád retro komiskovky (Justice League: The New Frontier doteraz považujem za jeden z najlepších DC animákov), rovnako aj zápletky s Flashom cestujúcim do iných svetov (viď. Flashpoint Paradox). Preto ma prvá polovica na kulisách druhej svetovej vojny mimoriadne bavila. Bohužiaľ od momentu, kedy na scénu príde Aquaman, je to nudný generický akčný komiks, akých sú desiatky a všetká retro atmosféra mizne. ()

SonGokussj

Zajímalo by mě, jak to dělají, že animované Marvel filmy/seriály jsou nic moc, hrané boží. DC hrané jsou nic moc (ne-li hůře...), ale animované, prostě... Něco na nich je. Tento snímek velmi připomínal Flashpoint, nebyl tak epický, ale uměle udělaná "starší animace" i styl tomu dodali nostalgickou šťávu v moderním kabátu. Příběh pěkný, neřeknu neokoukaný, ale v mnoha případech překvapil. Rozhodně to není "jen" průměr. Byla to podívaná, která udržela mou pozornost. Pěkné animace, hudba, sympatiční alternativní hrdinové, některé nadchne a troufám si říct, že by nikoho nemělo vyloženě urazit. :-) Speed / 2 = Spe? 75 % ()

M.i.k.e

animovaný DCčkárny nemám nakoukaný a pořád si k nim hledám cestu,ale když už tu a tam občas nějakou zkouknu,říkám si,že je to docela škoda.Filmová odnož by se od nich mohla inspirovat a třeba by nebyla tam kde je.JS : WW II je každopádně z těch málo co sem viděl jednou z těch slabších,nicméně zabaví solidně...60% ()

BarryLyndon

Příběhově ok, bavil jsem se. Neokoukané prostředí, pěkné Twisty. Ale animace tedy fest hnusná. Na to jsem si zvykal asi hodinu. Nevím jestli byl problém s rozpočtem nebo to byl tvůrci záměr jako retro stylizace, ale fujky. 7/10 ()

Remivsremi

Druhá světová, dostatek superhrdinů a velké množství solidní akce. Není to překombinované šílenství, ale přímočaře podaný příběh, který jako celek drží. Nečekejte nic převratného. Dostanete dostačující porci animované superhrdinské jízdy. ()

oveckaoa

Popis filmu je hodně mimo tak bych ho upravil. Flash v současnosti bojuje se Supermanem proti Brainiacovi ten po Supermanovi vystřelí kryptonitovou kulku Flash ji chytí a přesune se do minulosti (jak a proč nevím a nevysvětlí to). Přesune se do 2 světové války kde bojuje Hourman, Hawkman, Wonder Woman, Steve Trevor, Black Cannary a jakýsi jiný Flash proti nacistům. Animace je taková zvláštní třeba Wonder Woman se mě zde vůbec nelíbí i Flash (Bary Allen) je divný a film je hodně průměrný. Jediné co to zachraňuje je závěrečných cca 20 minut s Aquamenem. 60 procent ()

drackula

Ďalší silný animák od DC Comics. Ak si myslíte, že z traileru viete všetko podstatné, mýlite sa. Trailer tak trochu zavádzal a film prináša množstvo zaujímavých zvratov a odhalení. Má to kvalitnú akciu, dobre vyprofilované a predstavené postavy a fakt veľkú dávku emócií. Vrelo odporúčam! 80% ()

ondraondra

Nakonec to není tak špatné, jak jsem si myslel. Překvapilo mě množství známých postav a pokud máte rádi Flashe, tak je tenhle film přesně pro vás. Ze začátku to má pěknou atmosféru druhé světové války a po nástupu Aquamana se film ubírá trochu jiným směrem. A to myslím v dobrém slova smyslu. Oproti Man of Tomorrow je to rozhodně zlepšení a je zde vidět, že tenhle nový universe má určitě co nabídnout. Na ten nový art style jsem si taky už celkem zvykl. Každopádně na předchozí DC animovaný vesmír to ještě zdaleka nemá, ale už teď se těším na další přírůstky. 7/10. ()

SpaceOdyseus

Fajn animak, ktery ale obcas pusobil docela preplacane. Klidne bych uvital mene hrdinu, mene temat a casovych linek ve prospech staroskolskeho dobrodruzstvi z druhe svetove. ()