The Last of Us: Ellie's Revenge

Krátkometrážny / Akčný / Dobrodružný / Dráma / Horor / Thriller
USA, 2021, 16 min

Ako sa Ellie snaží vyrovnať so smrťou Joela, pomocou násilného hnevu dokáže prekonať všetky prekážky, ktoré jej stoja v ceste. (Arsenal83)

DJ_bart

Na standardní poměry amatérských fanfilmů za pár chechtáků (přesněji za 10k $) jde o velice chutný předkrm k plnohodnotné seriálové adaptaci od Craiga Mazina.... že je kraťas natočen z lásky k původní videoherní látce obou dílů 'Last of Us' - a navíc ve 4K, čímž fantasticky vyniká na velké obrazovce - je u žánrově podobných projektů nedocenitelnou raritkou. ()

SOLOM.

The Last of Us byla parádní gamesa na které jsem ujížděl a tak jsem se samozřejmě docela těšil i na tento amatérský fans kousek. No a byla to kupodivu rovněž velmi slušná podívaná. Jen ty cca poslední čtyři minuty bych vystřihl. Musím uznat, že to mělo slušnou atmosféru, akci i „příběh“, no některé digitální krvavé cákance jsem sice musel s hořkostí překousnout, nicméně i tak dávám palec nahoru. Lepší průměrná podívaná to je určitě…60% ()

bozka10

Za málo peňazí vela muziky,dosť killov, slušné gore,clicker mohol byť krajší,ako veľký fanda hier sa nedá netešiť na plnohodnotné spravovanie.Parádny predkrm. ()

EvilPhoEniX

Fanouškovský kraťas dle známé hry Last of Us. Potěší krásná kamera i příroda a docela slušná porce násilí. Krve tu místy stříká nečekaně dost. Slušné za malý peníz. 8/10. ()

• Rozpočet filmu bol 10,000 amerických dolárov. (Janko_Vlyrd)