Vstupenka do raja

• Česko Vstupenka do ráje (viac)

Keď vám dcéra, ktorá trávi prázdniny na Bali, oznámi, že sa tam zamilovala a bude sa vydávať, pravdepodobne skočíte na prvé lietadlo a poletíte jej to vyhovoriť. Presne to sa stalo Georgovi Clooneymu a Julii Roberts v úlohách šokovaných rodičov, ktorí sa rozhodnú zachrániť svoju dcéru Lily pred následkami letnej lásky. V tomto smere majú bohaté vlastné skúsenosti. Pred devätnástimi rokmi sa po podobnom vzplanutí vzali, pred štrnástimi rokmi pochopili, že to nebol dobrý nápad a tak ukončili krátke dobrodružné spolunažívanie rozvodom. Odvtedy sa snažia jeden druhému vyhýbať, ako sa len dá. Vedia, že každé ich stretnutie skončí hlasnou hádkou. Teraz však vyhlásili dočasné prímerie, aby vyslobodili svoju dcéru „z pazúrov“ chytrého, pekného a podnikavého domorodca, ktorý sa živí pestovaním a predajom morských rias. V príprave rafinovaných pascí, ktoré majú ich dcére zložiť ružové okuliare, sú síce veľmi dobrí, žiadna z nich však neklapne tak, ako naplánovali. Čo je však horšie, kulisy morského raja začínajú prebúdzať spomienky na krajšiu časť ich spoločnej minulosti. A aj keď sa bránia zubami nechtami, nebezpečenstvo, že do toho znova spadnú, doslova visí vo vzduchu. Táto záchranná operácia sa skrátka vyvíja úplne nečakane. (CinemArt SK)

John80

Príjemná komédia v ktorej čerstvo odpromovana dcéra budúca právnička odletí so svojou dobrou kamarátkou na Bali a tam sa zoznámi s typkom, ktorý ich dve zachráni pri plávaní v mori na kilometer od brehu a následne sa do seba zaľúbila, a budú chystať svadbu čo oznámi aj svojim rozvedenym rodičom, ktorý  za ňou priletia a samozrejme nebudú s tým súhlasiť, aby ich dcéra neurobila podobnú chybu v živote ako jej rodičia. Film obsahuje aj humorné scény , ktoré nás pobavili a nádherné prostredie Bali 3* ()

Likan7

Na půl plynu jedoucí unylá romantická komedie, u které většině diváků bude stačit, že tu vidí 2 hvězdy minulých let. Clooney vypadá furt skvěle, Roberts už moc ne, ale to stejně bude všem jedno. Austrálie tady vypadá jak exotické Bali, je tu několik legračních momentů a celé to skončí happyendem. Překvapí to někoho? Bez špetky překvapivého, co by diváka vytrhlo z letargie. Z potenciálně dobrý komedie udělal slabý scénář podprůměrnou zábavu pro vypnutí mozku. ()

mira.l

Já neříkám, že je to kdovíjaká vysoká filmařina, ale koukalo se na to dobře. Reálně bych to viděl na poctivé tři *. Ovšem přilepím ještě čtvrtou, za vizuální stránku, je to krásně barevné, někdy možná až moc:), a taky za ústřední dvojici Julia Roberts a George Clooney. (Ne)fungovalo to mezi nimi vcelku dobře, Julia má pořád svoje kouzlo, a i jako chlap musím konstatovat, že tady bylo celkem zábavné sledovat George. "To je dobře, že to není soutěž". :)) ()

gemi

Příjemná a vkusná komedie, u které mi zpočátku neseděl casting. Julča a Klonovanej Jirka super, ale jejich škaredá dcerka s ještě horší kamarádkou už moc ne. Balijský princ pěstující trávu super, ale Julčin letec, který by mohl být jejím synem, už moc ne... Prostě nějak mi to neštimovalo. Ale Julča se s Jirkou od samotného začátku parádně špičkují a mezi všemi figurami je dobrá chemie, takže ve finále si to hezky sedne. Ocenit musím Julčinu přirozenost, protože 8 z 10 odkvetlých holyvůdských petunií by si to krabaté čelo nechalo vytunit botoxem, ale Julča ukazuje, že je to baba se zdravým sebevědomím. Nakonec to byla docela feel-good záležitost, která možná rychle vyšumí, ale rozhodně nezkazí večer. ()

Jan.Cada1

Zábavná romantická rodinná komedie, která rozhodně neurazí. Sympatičtí herci a zábavný příběh zařídí kvalitní podívanou na večer. ()

LilinkaW

Těžce předvídatelnou romantickou komedii drží v červených příčkách jen hvězdné herecké obsazení a pak možná ještě prostředí Bali, které vlastně není vůbec Bali. Nejvtipnější pasáže byly prozíravě sestříhané již do traileru. Za mě je to na tu poměrně dlouhou stopáž prostě málo. ()

jsem_fila

Podle traileru na film jsem doufal, že to bude taková sranda od Clooneyho celý film, ale oni vzali všechny vtipné scény z filmu, nastrkali je do traileru a zbytek filmu se vlastně nic nedělo. Celý film jsem čekal, kdy zas Clooney smete Juliu z plátna a zasměju se. Takže když venku prší a doma nemáte co dělat, tak je to v celku fajn film, ale nic velkého bych od tohohle díla neočekával. ()

Shitonit

Klůny a Julia dohromady? To prostě nemůže zklamat, tak tomu z nedostatku času dávám pěthvězd dřív než sem to viděl a jdu na to :-) Nádherný příběh, s parádním obsazením, umístěný do nádherné lokace. A nakonec ? Povedej konec. Co si víc přát !! ()

Brooks

Obohratá žánrová deska bez nápadu či akejkoľvek inovácie, ktorú na úrovni príjemne sentimentálnej jednohubky držia len sympatie a chémia ústredného dua, ktorá ani po dvadsiatich rokoch nestratila nič z cinematického lesku. Ale to, že si tentokrát idú len odpočinúť im muselo byť jasné už pri čítaní scenára. 3* ()

papadoce

Dnes som videl krásny film. Chcel by som ho vidieť s tebou Láska. Nebudeš ľutovať už nikdy ani jedinú sekundu života strávenú so mnou. Sľubujem na svoje srdce. Ako vraví Júlia Roberts “Prečo to dobré odkladať”. ()

Solverino

Stará vyzobaná slunečnice a geront z reklamy na kafe. Jedna hvězdička za lokace a hezké prostředí. Zbytek je přehlídka pokryteckého žvanění o prdu, ale dá se to i milosrdně prospat (bohužel se mi nepodařilo zabrat). ()

curfew77

Jistě, základní premisa je hodně cheesy a obvious, ale máte George a Julii, jejichž chemie je od Dannyho parťáků nezpochybnitelná, tak by to přece mělo jít i na autopilota, že? Dokud se taky hlavní herecké hvězdy jen tak porozvodově pošťuchují (poloimprovizace?), vypadá to, že film bez problémů do cíle doletí. Jenže pak se scénárista s dost legračním jménem začne pokoušet budovat příběh s velkým P - a je to spíš průser. S velkým P. Flagrantně toxické chování rodičů vůči vlastní dceři, o budoucím zeťákovi nemluvě, bych snad ještě překousl, že ale dostává totálně na frak logika děje i motivace postav, přejít nelze. Navíc to všechno příšerně nudí, legrácky se stávají čím dál hloupější a dětinštější, místní domorodci včetně druhého rodičovského páru jsou tradičně na facku a šablonovití, takže nemáte sebemenší chuť protrpět se tím až do konce. Zpackaný jednoduchý domácí úkol. 40 %. PS: Je mi to líto, ale když se oba hollywoodští veteráni po letech postaví vedle sebe, pro o sedm let (!) mladší Julii Roberts je bohužel tohle srovnání dost kruté. Nezávidím ženám jejich stárnutí. ()

tkey

Na tyhle romanťárny moc nejsem, ale tohle se přežít dalo. Combo fungovalo, člověk se zasmál a i když to bylo tak předvídatelné jak mohlo, tak jsem si hlavu neurval. ()

blondboss

A čo? Zabijem sa, že Juliu Roberts ja proste môžem, a keď do toho pripojíme Clooneyho, nemôže to pre mňa dopadnúť zle. Romantická komédia plná vlastných neduhov typických pre tento žáner, ale zároveň príjemná s charizmatickými hercami, nádherným prostredím a emočne upokojujúcou záverečnou polhodinkou. Za mňa pekný film, ktorý odporúčam ku fajnovej nedeľnej kávičke. 70 % ()

JenYu

Příběh ničím zapamatovatelný a klasicky hollywoodsky neuvěřitelný. Julii a Gergovi to však spolu klape na výbornou. Nejkrásnější samozřejmě filmové lokace - opravdu ráj na zemi. ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (viac)

George Clooney není na prodej

George Clooney není na prodej

04.12.2021

Hollywoodské hvězdy často více než na filmech vydělávají v reklamě - kolikrát jste v poslední době viděli George Clooneyho ve filmu a kolikrát jen pít Nespresso? Jedna firma ale zjistila, že slavnou… (viac)