Vstupenka do raja

• Česko Vstupenka do ráje (viac)

Keď vám dcéra, ktorá trávi prázdniny na Bali, oznámi, že sa tam zamilovala a bude sa vydávať, pravdepodobne skočíte na prvé lietadlo a poletíte jej to vyhovoriť. Presne to sa stalo Georgovi Clooneymu a Julii Roberts v úlohách šokovaných rodičov, ktorí sa rozhodnú zachrániť svoju dcéru Lily pred následkami letnej lásky. V tomto smere majú bohaté vlastné skúsenosti. Pred devätnástimi rokmi sa po podobnom vzplanutí vzali, pred štrnástimi rokmi pochopili, že to nebol dobrý nápad a tak ukončili krátke dobrodružné spolunažívanie rozvodom. Odvtedy sa snažia jeden druhému vyhýbať, ako sa len dá. Vedia, že každé ich stretnutie skončí hlasnou hádkou. Teraz však vyhlásili dočasné prímerie, aby vyslobodili svoju dcéru „z pazúrov“ chytrého, pekného a podnikavého domorodca, ktorý sa živí pestovaním a predajom morských rias. V príprave rafinovaných pascí, ktoré majú ich dcére zložiť ružové okuliare, sú síce veľmi dobrí, žiadna z nich však neklapne tak, ako naplánovali. Čo je však horšie, kulisy morského raja začínajú prebúdzať spomienky na krajšiu časť ich spoločnej minulosti. A aj keď sa bránia zubami nechtami, nebezpečenstvo, že do toho znova spadnú, doslova visí vo vzduchu. Táto záchranná operácia sa skrátka vyvíja úplne nečakane. (Cinemart SK)

Chicharron

Film odehrávající se na Bali, který ovšem nebyl natočen na Bali...ale na Whitsunday Islands v Austrálii.... Z Denpasaru se na Bali nejezdí lodí a na Bali se používají lodě s "křídly" a taková nebyla ve filmu ani jedna, navíc tam nejsou ani pláže s bílým pískem. Pomineme-li filmařskou licenci danou covid restrikcemi v Indonésii, Clooney odvedl svůj špičkový výkon arogantního zmetka, Robers mi lezla vžycky na nervy a jak stárne, zvětšuje se jí nos a roztahuje huba a lezla mi v tom filmu na nervy ještě víc....ale nakonec jsem jí odpustil, protože film dokáže pobavit. ()

ghoston

Stupidní, infantilní opiát, příběh trapný, vtipy nefungují, o chemii Robertsové a Clooneyho se nedá vůbec hovořit a proč vůbec o tom píšu, nestojí to ani za to. ()

gogo77

4/10 .... clicheeeeeeeeee, clicheeeee a este raz uplne cliche .... od zaciatku az do konca ... byvali manzelia po 5 rocnom manzelstve su po 20 rokoch nuteni ist spolu na svadbu svojej dcery na Bali ... inak krasne odprezentovana krajina ako z katalogu ... cista reklama ... no kedze svadba sa chysta po tyzdnovom vztahu ako rozumni rodicia musia spravit vsetko preto aby ju prekazili ... samozrejme ze sa im to ....     Julia Roberts (54) a George Clooney (61) hraju par pred 50tkou     a inak Clooney je v tom uplne ze neschopny ()

motyka52

Neuvěřitelně nezajímavý, zoufale nevtipný a spolehlivě předvídatelný film. Sázel jsem na silné herecké obsazení, ale za Clooneyho (v tomto případě mimořádně otravného) i Julču mi bylo v některých scénách vyloženě trapně. Aspoň je to na hezkém místě, ale pokud chcete hezká místa, pusťte si raději National Geographic. ()

jubesaja

Ty dva miluju, spolu jsou ještě lepší, ale nejvíc jsem se u Vstupenky do ráje pobavila u nepodařených scén v závěrečných titulcích. Jinak bída ()

CheryLka

Někde jsem četla, že film je návratem do 90tkových naivních komedií, a to by celkem i sedělo. Je to prostě lepší béčková romance, která se odehrává v krásném prostředí a herecké ikony tomu dávají šťávu. Příběh je zajímavý, ze začátku má film i celkem dobré tempo dodané dialogy mezi Julií Roberts a Georgem Clooneym, ale to potom odpadne a už jen čekáte, jestli ten závěr bude totální klišé, průšvihové klišé nebo zábavné klišé. Jo, a tu opěvovanou a dokonalou dceru, která totálně změní a možná i po...e svůj život a sny po měsíci na Bali s klukem, kterého zná asi tak dva dny, bych někam poslala a rodičům se tedy vůbec nedivím. Moje matka by se nechovala takto jako J a G, ale řekla by mi svoje do očí a s menším spíše žádným pochopením... ()

gfrusvk

Totálna oddychovka. Nie som úplný fanúšik komédii, pretože neviem prísť na chuť takému tomu obecnému humoru pre väčšinové publikum; väčšinou sa odomňa ozve len také to silené "he hehe" keď odhadnem, že sa to odomňa v danom momente asi očakáva. Ale tak ako nemusím komédie, tak mi táto sadla neskutočne. Nekonečné vzájomné ironické podpichovanie jedného rozvedeného páru bolo pre mňa to pravé orechové, navyše si celý čas držali tempo a stále dokázali prekvapiť nejakou kreatívnou hláškou. Nenáročný romantický príbeh bol fajn, a tak nebol pre film len nejakou príťažou, ako to často býva. Odchádzal som z kina so širokým úsmevom a po zvyšok večera som zostal už dobre naladený, za čo si myslím, že si tých 5 hviezd právom zaslúži. ()

Stickler

Tak v prvé řadě se nejedná o komedii, ale romantický film.. Hvězdné obsazení bohužel nevyrovná zcela fádní a tak nějak předvídatelný děj s klasickou zápletkou, tentokrát jen ušitou na prostředníka v podobě dcery tohoto páru. Vtipných scén takřka nula, romantická nuda bez kapky originality. Za sebe nedoporučuji nikomu, kdo hledá komedii.. ()

dragon'88

Taky hollyhallmark, jednoduchy scenar s extra hlupou zapletkou.  Slnieckove pocasie, slnieckova atmosfera.  Len miesto dedincana tuziacom po naplnani small business snov tu mame studovanu yuppie, ktora sniva o opusteni civilizacie a zbierani chaluh.  V mene lasky, ale uz neuvidime ci ten vztah prezije prvu monzunovu/cyklonovu sezonu. 2.5* ()

LEFTFLANK

Clooney je zárukou kvalitného výkonu. Jeho mimické prvky pri hraní ma neskutočne bavia. Podľa mňa je o triedu lepší ako Julia. Pre film je fajn, že medzi nimi tá chémia funguje fakt dobre. Inak je to klasické klišé. Svojim spôsobom až good feeling movie. ()

Vlad

such a disposeable shit that won't matter in a few days... Keby do hlavnych uloh neobsadili clowneyho a robertkovu tak by sa na to nikto ani len nepozrel. Film bez napadu, pribehu, citu, ci uveritelnej myslienky. Este ani len tolko namahy si nedali aby pouzili skutocne delfiny... ...tent smejd ma 64% a taky x-krat lepsi Slapface 36?! Vam uz ani svatena voda nepomoze... ()

majorzeman13

Julia Roberst a George Clooney + exotické prosředí = fajn,příjemná romantická komedie. Osobně bych uvítal více humoru,ale to je jen můj názor. Fajnových 60% ! ()

peproch

Výborný film pro manželský pár kolem padesátky na poklidný večer a láhev vína tyčky. Mohou se těšit tvářemi GC a JR, vzpomínat na své partnerské začátky, toužit po odletu na bali, přemýšlet o povedenosti dětí a rodičovských představách.  Je to tedy film účelový a jako takový má cenu. A nebýt těch hvězd, stál by za bačkoru. ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (viac)

George Clooney není na prodej

George Clooney není na prodej

04.12.2021

Hollywoodské hvězdy často více než na filmech vydělávají v reklamě - kolikrát jste v poslední době viděli George Clooneyho ve filmu a kolikrát jen pít Nespresso? Jedna firma ale zjistila, že slavnou… (viac)