The Ballerina

Réžia:

Aaron Fradkin

Scenár:

Aaron Fradkin

Všimnete-li si, že váš odraz v zrcadle začne „žít vlastním životem“, vezmete rychle nohy na ramena! Jinak vás to může šeredně bolet, jako balerínu v tomto krátkém příběhu. (SOLOM.)

EvilPhoEniX

Ballerina evokující remake Suspirie! Né tak nechutné a šílené jako v Suspiri, ale pořád dostatečně znepokojivé a mrazivé. + slušná kamera a né úplně levná technická stránka.7/10. ()

Eliott

Lekce udělena: nikdy neučit svůj odraz tancovat ve 3 ráno. V určitých scénách vyloženě mrazí. Jen je trochu divné, s jakým ledovým klidem si zůčastněná baletka pohrávala se svým podezřele se chovajícím odrazem. Více takových kraťasů! Za ten mimořádný zážitěk to vidím alespoň na 82%. ()

TheEvilTwin

No tak tohle bylo teda pěkně nepříjemné a místy až paralyzující. Minimalistický styl pojetí - jedna žena, jedna místnost a jedno zrcadlo, a kolik parády se s tímhle dá udělat. Klobouk dolů, kdyby přitvrdili s nějakým tím gore, tak bych šel i do plné pětky. ()

SOLOM.

Celkem sympatická krátká blbina, která sice originální myšlenku nemá, ale rozhodně dokáže zaujmout. Škodolibý odraz v zrcadle, trocha té brutality až vás z toho rozbolí celé tělo, ale chtělo to ještě více přitvrdit, křupání mohlo být ještě výživnější, nějaké to pořádné gore (to by musel být větší rozpočet) a byl bych ještě mnohem spokojenější. Takhle to vidím na lepší průměr. ()

Trevor

Posledných 90 sekúnd s titulkami (nie kvôli nim) ale z dôvodu zle zvolenej hudby ma nakoniec presvedčila aby tento kraťas nedostal plný zásah...možno trochu škoda, aj keď ako sa to tu spomína tento nápad tu už viackrát bol. ()

Likan7

Může přijít sebeděsivější démon, ale lámání prstů a kotníků mi nikdy nedělá dobře. I když chování holky v noci fakt prapodivný, na diváka to funguje. Závěrečný zabití pěkný. ()

milanekA

Asi tak ako neviem požuť animované filmy, tak mi nejdu dole hrdlom ani krátkometrážne. Toľko k mojej objektivite. Každopádne The Ballerina je párminútovou jednohubkou, ktorá poteší no neohúri.. Ako školský projekt super, inak blbotinka. ()