Marty McFly (Michael J. Fox) odcestuje s Dr. Emmettom Brownom (Christopher Lloyd) do roku 2015, aby v ňom zachránil svojho syna od pobytu vo väzení. Po úspešne vykonanej akcii sa obaja cestovatelia vrátia do roku 1985, aby pokračovali v predpísanom behu života. Avšak svet, do ktorého dorazia, sa ani náhodou nepodobá idyle, ktorú opustili. Martyho otec je vyše desať rokov po smrti, keď ho zastrelelili. Najväčší nepriateľ McFlyovcov, Biff Tannen (Thomas F. Wilson), sa oženil s Lorraine McFlyovou (Lea Thompsonová) a teraz žije ako Martyho nevlastný otec. Prečo sa prítomnosť vybrala inou časovou vetvou? Je možné, že Biff tiež dokáže cestovať časom? (TV JOJ)

GlamourCat

Opět vtipný J. Fox, rozkošný Christopher Lloyd, skvělý příběh, spousty skvělých vtipů. Promyšlené, nezdlouhavé. Právem mezi nejlepšími filmy světa- ()

tranquill

Přímé pokračování, takže stejný humor, postavy a vlastně i smysl. Logiku si nelze připouštět, ale to asi při cestách časem plných časoprostorových paradoxů ani nejde... :-) ()

ZackSawyer

Dvojka, rozpracované pokračovaní jedničky a není to vůbec znát, děj a nápady nejsou o moc slabší a pořád jsou zde skvělé nápady a možnosti využití cestování v času. Rozvinutí alternativní reality a všech paradoxů. ()

PlutisMovie

Jeden z nejoriginálnějších filmů, co jsem kdy viděl. Film začíná přímo tam, kde skončil první díl. Než zbytečných blbostí a keců, druhý díl jde rovnou na věc a tak to mám rád! Marty a doktor musí do budoucnosti, zpátky do přítomnosti a pak zase do minulosti. Opakující se situace a rozhovory, které neztrácejí na vtipu. Marty a doktor Brown mají před sebou výpravu, která skutečně změní jejich životy a připraví je tak na třetí a poslední dobrodružství. V rámci daného žánru 100% ()

Ozzy2

Dnes je 21.října 2015.Datum, do něhož se vydá Marty Mc Fly z roku 1985. Filmaří se netrefili, přesto patří celá tato série mezi mé nejoblíbenější. ()

Harry_

90 % si to zalouží, proto za pět. Ani po 30 letech film nepůsobí technicky trapně a příběh bude vždy aktuální. Pozdrav z noční obnovené premiéry v Hostivaři v den, kdy se Marty podíval do budoucnosti - 21.10.2015. ()

martinpk

"Komentar" pridavam o den neskor, v ktorom sa dej filmu odohrava (21.10.2015). Reziser trochu presvihol dnesne technologie :). Vzhladom na rok vzniku velmi podarene sci-fi. ()

Jakubik

Ode mě pro tuto trilogii jiné hodnocení než pět hvězd nečekejte. Dvojka je v mých očích stejně dobrá jako jednička ne-li o krapet lepší. V podstatě by se dalo napsat, že je tu potenciál využit maximálně. Nic víc ani psát nebudu. Napínavé, zábavné a to mi bohatě stačí… ()

Pekisan

Hmmm, nebavilo ma to. To vychvalovana nadvaznost na prvy diel mi pripadala skor ako nedostatok napadov a natahovanie casu. Prilis vela casovych skokov a radoby zvratov mi akurat znechutili vecer. Divoky zapad, Im comiiing. ()

Hpatrik

Veškeré dění v celém filmu se točí okolo neskutečně hloupého zvratu, kdy starý Biff ukradne Delorean a zvrátí minulost ve svůj prospěch. Starej dědek, kterej sotva stojí na nohou, nemá ani nemůže mít ponětí jak to funguje tam prostě sedne a jen tak si odletí... Těch pitomostí je tu ale mnohem víc, ale o tom film naštěstí není. Zábavapramení především ze stále zapeklitějších situací do kterých se Marty a Doc dostanou, a to jak se s nimi vyrovnávají. Vize budoucnosti roku 2015 nicméně pobavila :) ()

LordMysti

I dvojce dávám plný počet. Takových let jsem nevěděl že dvojka vyšla i když konec jedničky jasně deklaroval druhý díl a o to větší to bylo pro mě překvapení. Sice dvojka není již tak originálně šokující jako jednička, ale motanice v čase nabraly pořádné grády, humorných okamžiků bylo také více než dost a vše se proste vylepšilo a to udrželo film na nejvyšší úrovni. ()

fandalehy

Druhé pokračování slavné trilogie o cestování v čase si stále drží svojí kvalitu a originalitu. Opět skvělé výkony M.J.Foxe a Ch. Lloyda. ()

BačaXXX

Mírně slabší než 1 díl.Často jsem míval pocit, že příběh končí, a přitom jen se více zamotával a celkem vzato pořad vracel.Příběh jsem prostě moc dobře nepojal.(Samozřejmě oproti 1.dílu).Jinak čisté 4* ()

hlína

Tak dvojka se mi dokonce líbila víc než jednička, díky perfektně napsanému scénáři, který fantasticky zkombinoval události prvního dílu se zachováním logiky "časové přímky", jinak je to prakticky stejný film co se týče obsazení, výkonů, efektů atp. Samozřejmě kdo chce, najde na časové přímce trhliny, ale řekněme si upřímně, že filmů, které tématiku cestování časem od roku 1985 výrazně posunuly na vyšší level je asi tolik jako prstů na jedné ruce zasloužilého dřevorubce... ()

Colour

Jednička bola oveľa jednoduchšia - Marty, aby si zachránil život, ušiel strojom času a nechtiac sa dostal do minulosti. No dvojka bola úplne splašená - cestovalo sa z prítomnosti (rok 1985) do budúcnosti, z budúcnosti do prítomnosti, z prítomnosti do minulosti a z minulosti do ešte väčšej minulosti. Návrat do minulosti v druhej polovici do roku 1955 ma zarazilo, ale prepletanie dielov jednotky a dvojky bolo vcelku veselé a originálne. Keby im mám dať nejakú charakteristickú vlastnosť, tak jednotka bola vtipná a dvojka napínavá. I keď sa dal koniec od začiatku predvídať, predsa len bol človek napätý, čo príde. 88% ()

Českem pojede legendární DeLorean

Českem pojede legendární DeLorean

18.10.2015

Když se řekne cestování v čase, vybaví se spoustě lidí auto z filmů Návrat do budoucnosti. DeLorean je ocelově šedý kovový stroj, kterého se vyrobilo jen přibližně 8,5 tisíce kusů, a z toho jeden… (viac)