Kaja s přáteli hledá Adama po Varšavě. Anna zajde na místo, kde se našlo Igorovo tělo. (Netflix)

Anderton

Nie je to síce horšie ako prvé dve epizódy, ale predsa len som čakal väčší ťah na bránku  a výraznejší posun v deji. Veľmi dobre sa stále na to pozerá, ono aj to vylepovanie plagátov s nezvestnou osobou vo Varšave má svoje čaro. Je to dané aj tým, že tvorcovia vedia ako snímať metropolu Poľska a ide tak akoby o ďalšiu postavu v deji. Kvalitne sú zahrané scény, kde sa podarilo pekne vystihnúť, ako sa cíti matka po smrti svojho dieťaťa. ()

Necrotongue

Po třetí epizodě mám definitivně jasno v tom ohledu, že se jedná o velmi dobře natočený seriál, na který se mi velice dobře dívá. Kamera je za mně výborná, herecké výkony taktéž a já bych se moc rád pořádně rozhvězdičkoval, ale zatím to stále není možné. Po celou dobu jsem se měl na co dívat, atmosféru mohu jedině chválit, jenže stejně jako v předchozím dílu, padá všechno s vývojem příběhu. Příběh se totiž prakticky nevyvíjí, takže faktem zůstává, že Poláci vlastně jen vatí, ale uznávám, že to provádějí natolik kvalitně, že mi to chvílemi ani nedochází. Kujóni jedni. / Poučení: Na některé otázky by člověk nejraději odpověděl pěstí. ()

chrispe

Lidi mizí jako pára nad hrncem.  Policajti si jedou to svý,  zoufalí rodiče si jedou to svý, i girlfriendka vyvěšuje letáky.  Posun (kromě těch mizejících lidí) nula nula prd. Btw: Věříte, že je to Adam? ()