Adam napíše Kaje, že se brzy vrátí. Ta ho ale dál hledá a dostane se do nebezpečné situace. (Netflix)

Anderton

Aby som sa príliš zbytočne nerozpisoval, štvrtá časť Drž sa je ukážkovým príkladom toho, aké množstvo deja sa dá vtesnať do jednej seriálovej epizódy bez akejkoľvek vaty. Čím sa vraciam k podobne ladenému francúzskemu Hvozdu, kde ale boli takto plnohodnotné všetky epizódy. Uvidíme, kam to celé smeruje a ako sa všetky dejové linky prepoja, Coben ale s týmto problém nemá a ani adaptátori jeho diel. ()

Necrotongue

No konečně! Poláci konečně přestali přešlapovat na místě a ukázali, proč mám jejich filmovou a seriálovou tvorbu tak rád. Nepříjemná atmosféra se mi zdála být ještě nepříjemnější než dosud, došlo i na řádnou dávku napětí, ale hlavně se události konečně pohnuly kupředu (a že se toho dělo). Všechny klady, které jsem zmiňoval v komentářích / recenzích u předchozích dílů, zůstaly přítomny, takže jsem musel být spokojen, když se k nim přidal i děj, který nakopl poněkud stagnující příběh. / Poučení: Rýpeš do vosího hnízda? Připrav se na bolest. Ano, mluvím z vlastní hořké zkušenosti. ()

bubun

Na to, že s  ním jeho dcera (ten spratek) téměř nekomunikuje, ani po tom, co ji nemohl celý den najít nebo se jí aspoň dovolat, a nikomu nic neřekla, ani to pak nevysvětlila, když se s ním potkala doma, je ten Kájin otec docela vysmátej. Celkově mi přijde fakt divnej, pořád s tím lehkým úsměvem. Ale vzhledem k tomu, že je to Cobenovka, tak jsou tam podezřelí fakt úplně všichni. Jo, honička mezi odstavenejma vlakama vždycky potěší. Akorát se bojím, že to ta "hodná" blondýna s lízátkem asi trochu odsere od plešouna. Ještě mám taky pocit, že v tom celém budou hrát roli zas ty požáry (ve Štětíně a možná i jinde?). Jinak, Poláci umí, úplně se nespokojeně ošívám nepohodlím, když si představím tenhle seriál v české produkci. Jasně, něco udělají také ty pro české diváky neokoukané tváře Poláků (oproti u nás všudypřítomné Geislerové, Dykové, Čermákovi apod., otázka je, zda herci v tomto seriálu taky už nějaké procento polských diváků neotravují), ale atmosféru to má, dialogy nejsou tak dementní, scénář zatím šlape... ()

chrispe

Atmoška nám houstne. Máme tu dobrý i špatný konce. Občas se zhoupne žaludek. Matka je mi nesympatická, ale chápu ji. Od Kaji bych čekala vůči otci jiný chování. U něj mi přijde mnohem víc respektu než u ní. ()