Adam a Anna zdánlivě beze stopy zmizí. Policie pak najde tělo ženy ve středním věku na místě, kde Adama naposledy někdo viděl. (Netflix)

Anderton

Hneď na začiatku sa začne vyšetrovať vražda ženy nájdenej na smetisku, zmiznú dvaja teenageri a dôjde aj k únosu. Čo viac chcieť od Cobenovky, navyše keď mi sadne aj atmosféra a celkové vizuálne stvárnenie adaptácie. Či z toho bude aj uspokojivý výsledok, si ešte predpovedať netrúfam, každopádne ma prvé dva diely chytili viac ako prvé dve epizódy Temných lesov. ()

Necrotongue

Nebudu předstírat, že mě seriál nezaháčkoval; po celou dobu trvání druhé epizody jsem neodlepil oči od monitoru, protože byla plná zajímavého dění, které mělo i patřičné tempo, vydržela i nepříjemná atmosféra z prvního dílu, a kdybych nebyl dostatečně pozorný, možná by mi úplně unikl fakt, že v příběhu (přes veškeré klady, které jsem právě vyjmenoval) nedošlo téměř k žádnému vývoji. Šlo vlastně jen o takové přešlapování na místě, takže forma zvítězila nad obsahem. Ale byla to moc pěkná forma. / Poučení: Ženy by neměly (zejména ve večerních a nočních hodinách) pomáhat cizím mužům nakládat cokoliv do auta. To je známá věc minimálně od The Silence of the Lambs. ()

chrispe

Že by se nám tu rýsoval další úchylnej páreček jako u Stay Close? (Akorát ne tak bizarní). Kdykoli se na scéně objeví strážci zákona, je to kapku směšný - ten mastňák mi připomíná nějakou kreslenou postavičku, jen si nemůžu vzpomenout jakou. Rodina Barczykova v této epizodě zažívá krušné časy (a nejen ona). 3,5* ()