Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
7 fanúšikov
/ 5 bodov
Sinful
Jitka Adlerová
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Krátkometrážny
Animovaný
Akčný
film
seriál
hudobný…
relácia
TV film
USA
Česko
Veľká Británia
Kanada
Československo
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Scarface
(1983)
Čas prebudenia
(1990)
Krstný otec
(1972)
Hacksaw Ridge: Zrodenie hrdinu
(2016)
Spáči
(1996)
Farba citov
(2011)
Rozmary mocných
(1971)
Zem bez zákona
(2012)
V prístave
(1954)
Drive
(2011)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
5 bodov
Fanklub
(7)
schizmo
giovanni3
chuckboris
Suomi
driftm
Rina
MsMaggot
facebook.com/jitka.adlerova