Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
4 fanúšikovia
/ 2 body
Fulus
Filip Novák
Opava, Moravskoslezský kraj, Česko
Student právnické fakulty, UPOL
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Komédia
Animovaný
Dráma
Dobrodružný
film
seriál
relácia
TV film
divadelný…
USA
Česko
Veľká Británia
Československo
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Pán prsteňov: Návrat kráľa
(2003)
Slušní chlapci
(2019)
Láska nebeská
(2003)
Vtedy v Hollywoode
(2019)
Bohemian Rhapsody
(2018)
Harry Potter 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic
(2022)
Shrek
(2001)
Charlie a továreň na čokoládu
(2005)
Star Wars: Epizóda V - Impérium vracia úder
(1980)
Constantine
(2005)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(4)
gumoch
tondakubny
aja_
Perdor
Časové pásmo bolo zmenené