Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
5 fanúšikov
/ 2 body
Maydalenka
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Animovaný
Rozprávka
Komédia
Rodinný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
relácia
USA
Československo
Česko
Veľká Británia
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Piráti z Karibiku: V neznámych vodách
(2011)
Harry Potter a väzeň z Azkabanu
(2004)
Alica v krajine zázrakov
(2010)
Autá
(2006)
Transformers
(2007)
Harry Potter a Kameň mudrcov
(2001)
Na vlásku
(2010)
Legenda o sovích strážcoch
(2010)
Kung Fu Panda 2
(2011)
Charlie a továreň na čokoládu
(2005)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(5)
PetrFA2000
Jajaasan
Vera117
Tobiasz
Agathka