Alexin svadobný deň sa jej rúca priamo pred očami. Jej neurotická matka kontroluje každý jej krok, paranoidný otčim odhaľuje záhadný zločin a jej biologický otec, bohémsky majiteľ tatranského hotela, v ktorom sa svadba odohráva, je zodpovedný za nezvestného ženícha. Chaos využíva sympatický inštruktor lyžovania Petr, ktorý sa za pomoci hotelovej hostky Kláry púšťa do dobrodružnej prípravy toho najkrajšieho rande. (Continental film)

Petaz

Decentní komedie středního proudu , ano komedií podobného typu ala Román pro ženy , Po čem muži touží atd. je v ČR opravdu hodně. Ale tento film svou originalitu i nápad má.   Samozřejmě "v dobách Vyšehradu a Párty Hárder: Summer Massacre" kde je sázeno na nejjednodušší možný humor , který just v ČR platí hned 2x je o něco složitější zaujmout snímkem, který nějak více utkví divákovi v paměti  ale zde se jedná o první celovečerní premiéru režiséra Machaly a za mě to je "start" v celku vydařený. (adekvátní 3*) ()

blondboss

Aj napriek tomu, že vo všeobecnosti mám žáner romantickej komédie rád, toto bola ťažká nuda. Príbeh, kde sa separátne rozprávajú tri dejové línie, ktoré sa nakoniec pretnú, je už námetom starý ako ľudstvo samo a nič nové to neprinesie. Navyše ani tie situácie neboli až tak humorné a konverzačky jemne debilné. Každopádne jednu hviezdu ešte pridám za Natáliu Germani, inak ale slabé. 40 % ()

PetraMishka

Film byl úplně v pohodě romantická komedie s vtipem a dobře jsem se nasmála. Pokud srovnám s ostatními česko-slovenskými komediemi, tak jsem po opravdu hodně dlouhé době necítila trapnost z neumětelství, fyzického humoru a nadměrného používání vulgarit. Tady to není a to je super. ()

Prubner

Nenápaditá, nudná a nevtipná situační komedie, při níž jsem se zasmál přesně dvakrát. Koncept několika úhlů pohledu tu není využitý k ničemu smysluplnému ani humornému a vlastně je úplně zbytečný. Škoda úsilí některých herců i celého štábu na takovou ptákovinu. ()

Brunsvik

inteligentnú romantickú komédiu v tunajších vodách človek ťažko vyloví – no táto zlatá rybka plní tri divácke želanie na kvalitnú mainstreamovú zábavu s na domáce pomery vysoko nadštandarsným vizuálom, skvelými hereckými výkonmi (konečne niekto chápe, že herci sa nemusia pitvoriť, aby žmýkali humor) a inteligentnými dialógmi. ()

rigby

Hollywoodská bláznivá rádobykomedie, ve které není nic vtipného, ale všechno nakonec dobře dopadne. Zmatek začíná už obsazením rolí, kde je to opravdu pestrá všehochuť. Ale proč ne, v Tatrách se může sejít všelijaká směska. O ději a vůbec uchopení několika časových linií nemá smysl hovořit. Podruhé už bych to nedal. ()

janinka123

Hodně jsem přemýšlela, jestli dát tři nebo čtyři hvězdy, protože jsem z tohoto filmu měla dost smíšené pocity. Líbilo se mi, jak se ten den odehrál několikrát z pohledu různých postav a jak se tam v pozadí odkrývaly některé detaily, které jsme třeba předtím neměli možnost vidět (viz co se stalo s křeslem). Na druhou stranu jsem ale čekala, jak se ten příběh poté propojí a uvidíme všechny pohromadě, což se sice na svatbě stalo, ale ta samotná scéna trvala velmi krátce, takže z toho zbyly tři oddělené příběhy + neúměrně krátké zakončení. Prostě mi tam ještě něco chybělo. Jinak, hlavní postavy, hlavně Alex Anny Fialové, mě bavily. A ten humor mi přišel takový milý. ()

tchempi

Pohodová a kujónsky zpracovaná romantika. Kdyby tvůrci přidali více fungujícího humoru, byla by to pecka. Velké plus za to, že všichni herci mluví svými hlasy a žádného magora nenapadlo Slováky dabovat. P.S. Zdejší procentní skóre je brutálně podhodnocené. Tuším, že mnozí vrhači odpadu film vůbec neviděli, nebo si ho spletli se Špindlem 3. ()

tereza.k

Já nevěřím svým očím. Žádný černoch, žádný homosexuál, nikde ani vzdechu po feministkách, nebinárních čehosi. Jedna žena, jeden muž jedna svatba. To se ještě může v dnešní době tohleto? Bála jsem se, že to bude zase hovadina, jak sestává v našich končinách, ale překvapilo mě to. Skvěle obsazeni herci, přirozené dialekty, vtip, trochu romantiky, herci hezky oblečeni (teda pomineme li nevěstu :D) interiéry pěkné, no a ty hory... Nemám moc ráda, když se ve filmu pořád vrací děj, ale tady se to tak pěkně sesříhalo a zapadlo to kdo sebe, že to nemělo chybu.  Odcházela jsem z kina velmi mile překvapena... ()

vitsoft

Víc než komedii to občas připomínalo grotesku, vlastně jsem se zasmál jen když se samozvaný hotelový detektiv s ohořelou svatební kyticí v ruce zeptal, kdo tady rád zapaluje rostliny, a oči všech se obrátily na vlasatého hipíka z doprovodné skupiny Davida Krause. Ale musím pochválit inteligentně propracovaný scénář, svižný střih i hudbu a hlavně perfektního Richarda Stanke. Potěšilo i závěrečné cameo Juraje Kukury. ()

MagdaLenka97

Nenechajte sa odradiť komentármi, či už majú pravdu alebo nie, je to fajn oddychový film. S jemnou záhadou strateného ženícha a zaujímavým spracovaním pohľadov dejovej linky. Vtipné scény ma síce nie úplne dostávali do kolien ale oceňujem spracovanie filmu bez sexizmu, čo sa v českom alebo slovenskom filme stáva málokedy. Odporúčam. 70% ()

durkes odpad!

Takú kravinu som už dlho nevidel. Film plný trápností bez akéhokoľvek humoru a čo scéna, to príšernosť. Netuším kto dal peniaze na natočenie tejto gebuziny...........Hrôza a des. ()

Monditrade

Dostane se co se očekává... moc hezké a povedené... trochu člověk nechápe některé kritizující dementy, královské honibrky... jděte natočit něco podobného nebo dál natáčejte v kině filmy na mobil :-) ()

TheKleofa

Díky bože! Konečně závan svěžího vzduchu. chytrý, svižný, vtipný a hlavně bez typických zapšklých českých sexistických klišé. ()

lucij68ee14 odpad!

Fakt jsem si přála najít na tomto filmu něco pozitivního, ale prostě to nejde. Tentokrát to nezachránila ani Anička Fialová, kterou zbožňuju snad úplně ve všem. Pokus o rádoby vtipnou komedii, která ale moc vtipná není. Těšila jsem se na konec. Tohle si asi už opravdu nikdy nepustím. ()