Alexin svadobný deň sa jej rúca priamo pred očami. Jej neurotická matka kontroluje každý jej krok, paranoidný otčim odhaľuje záhadný zločin a jej biologický otec, bohémsky majiteľ tatranského hotela, v ktorom sa svadba odohráva, je zodpovedný za nezvestného ženícha. Chaos využíva sympatický inštruktor lyžovania Petr, ktorý sa za pomoci hotelovej hostky Kláry púšťa do dobrodružnej prípravy toho najkrajšieho rande. (Continental film)

honajz2

Na ten film se v životě nepodívám i kdyby měl 95%, ale chci tu plně podpořit uživatele Mara97, jelikož má naprostou pravdu - zdejší nadšená pětihvězdičková hodnocení jsou skutečně především z fake účtů. A uživatelku zsimerova mohu uklidnit, sám jsem si to teď ověřoval a je to tak. Tvůrci, Machala a spol., či kdo jim dělá tohle PR, to vám fakt není blbý? Je to sice taky forma reklamy, která zvýší povědomí o daném filmu, ale z vlastní zkušenosti vím, jak je to krátkozraké, kór u takového žánru, kterého se v naší zemi točí za rok tucty. A pokud si opravdu nezískáte úspěch u diváků (jako se to povedlo třeba Ženám v běhu), je vám tohle nadhodnocování a chlubení se na Facebooku k ničemu. Spíš akorát lidi naštvete a odradíte od návštěvy kina, protože na tyhle podvody se vždycky přijde... ()

Rimsy

Trochu překvapivě se podařilo dát dohromady romantickou komedii, která není zlá ani trapná. Snaha o odlišitelný styl však sama o sobě neospravedlní nelogičnost chování i nedostatek vtipnosti. Více zde. ()

Bebacek

Konečně NORMÁLNÍ střední proud – romcom bez genderových stereotypů, šovinismu a prvoplánových sexistických hlášek. Je to vtipné, vypravěčsky nápadité a Anna Fialová v roli nevěsty je prostě skvělá. Díky a gratulace Kateřině Buzkové, Danielu Brogyányimu a Jakubovi Machalovi, jejichž je Láska producentským, potažmo režijním debutem. ()

Djoker

Lepší než se povídá. Dávkování děje z pohledu několika postav je vždy zajímavý prvek. Machala zbytečně netlačí na pilu, takže humorné vložky jsou přirozené a ne trapně křečovité jako u většiny domácí konkurence. Fialová je skvělá, ale v konkurenci božské Germani prostě nemá šanci posbírat všechny body. Co se však vůbec nepovedlo je naprosto ubohé finále. ()

castor

Není to tak prvoplánové (v českém rybníčku), nabízí to množství postaviček (a některé jsou dokonce fajn), kdy tři z nich nám postupně převypráví události jednoho svatebního dne v jednom horském hotelu. Každá z postav to vezme po svém, každá klade důraz na jiné detaily. Působí to svěže, neokoukaně a dynamicky, přesto si tvůrci neodpustí řadu fádních, hloupých a nelogických momentů. Takže jestli dám dvě nebo tři hvězdy je asi jedno. Anička Fialová tradičně velmi dobrá. Nicméně množství humoru se rovná množství osobního kouzla mistra Lambory. Tak si to spočítejte. ()

Big Bear

Nad romantickými komediemi jsem už zlomil hůl, protože se na to fakt nedá dívat. Na tuhle jsem se koukl jen proto, že je to nové a pak mne také zajímalo s čím dalším trapným popřípadě s jakým novým PP tvůrci přijdou. A kupodivu to zas tak strašné nebylo. Začátek dokonce bavil, ty různé dějové linky vždy vracené zpět nebyly zrovna revoluční, přesto v našich vodách to mělo punc originality. Anna Fialová tradičně podala super výkon a kdo byl pro mne milým hezkým objevem byla Natalia Germani. Doteď jsme spolu neměli tu čest a je to věru hezké stvoření a i vtipně usekávala Lamboru, kterého ač moc nemusím, sem se docela hodil. Úplně k popukání to nebylo, ale nikdo tam nic nenabízel, nikde nevisely žádné dobře viditelné cedule s názvem firem a dalo se to dokoukat ve zdraví. Takže trochu přisypu hoidnocení nahoru a dám za 3 chlebíčky délky 5 cm. * * * ()

playboxguest

Působí to dost jako slabší divadelní hra zfilmovaná pro televizi, některé herecké výkony, hlavně Lambora apod. působí hodně strojeně, prostě je cítit, že nejen on tu hraje a odříkává naučené repliky. I tak ale můžu říct, že mám za sebou i horší věci, třeba Zoufalé ženy, Šťastný nový rok nebo Ženskou na vrcholu a jednou se to dalo, ikdyž znovu už si to určitě nepustím a jediný vtip mě tu doopravdy nepobavil. Každopádně trvám na tom, že na každém, i ne úplně dobrém filmu, se něco dobrého vždycky najít dá, a to je tentokrát určitě charismatická Natalia Germani, kterou ráda uvidím znovu, třeba i v něčem lepším. ()

kingik

Česká krasavice Anna Fialová a slovenská krasavice Natalia Germani přizvali mezi sebe šviháka Marka Lamboru. Z jejich spojenectví by jistě byla moc pěkná trojka, ovšem místem jejich radovánek není postel, nýbrž hotel v Tatrách, v němž hoteliér (Richard Stanke) chystá velkou svatbu své dcery. Jenže má to velký háček: po ženichovi se slehla zem, svatební svědkyně uvázla kdesi v pustině a nepřítomnost hlásí i oddávající. Ke všemu po hotelu slídí detektiv (Matej Landl) s notýskem, do něhož si pečlivě zapisuje podstatná vodítka, ubytoval se v něm rovněž David Kraus, který má na svatbě zazpívat, a možná se dostaví i Juraj Kukura. A zoufalá a vdavek chtivá nevěsta v obstarožní svatební róbě pobíhá po hotelu, aby našla svého ženicha, načež její český kamarád Lambora by rád nenápadně pozval na rande slovenskou sexici Germani. A i když se oba znají z předešlého účinkování v pohádce, jejich randění má poněkud komplikované vibrace. Režisér Jakub Machala se prezentuje v oblasti romantické a tak trochu bláznivé komedie poměrně zdatně. Jeho úsilí pokazí postupně upadající vtipnost a film ztratí i na celistvosti a jisté nepředvídatelnosti. Nápad soustředit celý kolotoč dějství do jednoho dne a prostředí (interiéry hotelu) není určitě nikterak nový. To samé platí i o podávání příběhu z úhlu několika postav. Režisér ovšem prokázal, že i tyto dávno zažité a do jisté míry i okoukané postupy lze podat osvěžujícím stylem, a koktejl namíchaný z četných nedorozumění a bláznivých situací docela lahodil. Vše v závěru ale rázem vyschlo. Film vyvrcholí dost banálně, respektive čtyři scenáristé se už na závěr nenamáhali přijít s něčím v žánru neviděným a nepředpokládaným, a počáteční neotřelost v konfrontaci jednotlivých postav vezme se závěrečným nenápaditým defilé také celkem za své. I tak má většina filmu příjemný komediální i přijatelně nenucený romantický ráz, který podporuje vhodná herecká sestava na čele s talentovanou Annou Fialovou, největším tahounem filmu. Horský hotel v zasněžených Tatrách je tak pro diváka dobrou odpočinkovou volbou. 7/10 ()

dopitak

Výborný je někdejší židovský uprchlík z Musíme si pomáhat, Kassai. Neštval mě hudební motiv, dobře se kouká na Natalii a nevadil mi Richard Stanke. Zábavní byli Kukura a Kraus. Ostatní nestálo za nič. Katakombes Milou kinematografos. ()

Chrustyn

Na české poměry, chytře natočená komedie, která chce po divákovy o něco více pozornosti, než všechny Špindly a jemu podobné. Nic zásadního ale neurazí. ()

Stanislaus

Chlastačku, která se lehce zvrtla, nebo vyprávění z více pohledů jsme viděli už jinde, přesto jsem rád, že se těchto témat chopili Češi se Slováky a natočili vcelku milou romantickou komedii se sympatickým obsazením a pěknými lokacemi, která se obešla i bez fekálního a sexistického humoru. Postavy nejsou vyloženě nijak hloupé (nevyžaduje-li to scénář: "Stojím u sochy Ježíše s holí!") a bonusem je ústřední píseň, která zní už v traileru. Lepší tři hvězdičky! P. S. Člověk během projekce téměř slyšel křik knoflíků na košili Richarda Stankeho. ()

claudel

Těm českým hercům, režisérům a štábu se tak moc líbí jezdit do slovenských hor natáčet, že udělají cokoli, aby se tam mohli opakovaně vydat. Stačí napsat jakýkoli scénář, poskládat štáb a hurá k východním sousedům užít si všech krás, které Slovensko nabízí. Co na to řekne divák, je sekundární. Nechci být ale k této komedii příkrý, natočilo se spoustu o hodně horších slátanin. Tady jsem byl alespoň do konce napjatý, objeví se ten Juraj Kukura anebo neobjeví... ()

Necrotongue

Navzdory zdejšímu hodnocení a hlavně navzdory mému přesvědčení, že budu nevyhnutelně odpadovat, jsem nakonec udělil poměrně slušný počet hvězdiček. Podle mého názoru se sice jednalo o řádnou hovadinu, v jejímž průběhu se vylouplo nejedno klišé a nechyběla ani očekávaná hra na city (i když jsem ji čekal horší), ale došlo na nečekané, když jsem si s mocným údivem uvědomil, že se u toho, jaksi zvráceně bavím. Pravdou zůstává, že můj výsledný dojem mohl být ještě lepší, kdyby se tvůrci nepouštěli do zcela zbytečných šaškáren, které u mě místo humoru generovaly spíše pocit trapnosti (např. samozvaný detektiv). Různé úhly pohledu už rozhodně nebyly ničím objevným, ale i tak snímek slušně zpestřily, a zatímco Nataliu Germani a Marka Lamboru příliš nemusím, Anna Fialová a hlavně Csongor Kassai potěšili o to víc. Škoda, že téměř všichni jedou jen v angličtině, kdyby víc našinců ovládalo slovenštinu, nemuseli by být slovenští herci nuceni mluvit česky a bylo by to ještě lepší. / Poučení: Od zítřka u sebe budu nosit svinovací metr. Co kdybych náhodou narazil na chlebíčky? ()

GeusX

Taková ulítlá blbina s originálním (na české poměry nevyčerpaným) konceptem několika úhlů pohledu, svižným tempem, divokým dějem a sympatickými herečkami. Hm, vypadá to na samou chválu...tak proč mi to při sledován zas tak úžasný nepřipadalo?! (viděl jsem: 1x) ()

Dale

Zrejme inšpirované sériou Vo štvorici po opici, ale nedopadlo to najhoršie, vzhľadom na kvality zmieňovanej trilógie. Rozprávanie troch príbehov troch postáv, ktoré prebiehajú v rovnakom čase je fajn nápad, aj to prepojenie funguje, to kvitujem. Trošku horšie to je s príbehom o stratenom ženíchovi a do toho randenie ďalšej dvojice, príliš zaujímavé to nie je, ani vtipné, určite nepomáha ani Landl ako detektív "Clouseau". Z castingu mi tu nesedela Natalia Germani, chcelo by to nejakú príjemnejšiu babu, napr. Svarinskú. V porovnaní s inými CZ-SK "komédiami" poslednej doby, to nie je až také hrozné, ale ani nič, čo by stalo za pochvalu. No natáčalo sa to kúsok od môjho bydliska, takže to pre mňa má špecifickú príchuť. ()

ivishka

Geniální kamera, dobré obsazení, nápadité zpracování a David Kraus. Co víc si přát. Za mě na slovensko-české poměry paráda a nutno podotknout, že to byl mnohem lepší film než většina českých dnes natočených. A malý bod k dobru je, že to je hotel kde se natáčel o Román pro ženy. ()

slunicko2

Přehlídka zmarněných šancí. 1)  Potenciálně slibný námět jak ze socialistické komedie osmdesátých let zazdil mizerný scénář a mizerná režie._____ 2)  Podle fotek na internetu docela příjemný hotel Hubert ve Vysokých Tatrách nasnímal 30letý kameraman Nick Kollár tak, že působil vyloženě ošklivě. To byl záměr?_____ 3)  27letému Markovi Lamborovi to slušelo, i když hrál ochotnicky. Štěkl si 37letý Lukáš Příkazký._____ 4)  34letý pohledný režisér Jakub Machala svůj první film nezvládl. Snad někdy příště._____ 5)  Je-li pravda, co uvádí Mara97 o falešných účtech pětihvězdičkových komentátorů, pak to jasně ukazuje velkou slabinu v péči o tuto databázi. Jeho koment je zde už devět měsíců a nic se nestalo. Buď má pravdu a zmíněné účty měly být zrušeny anebo pravdu nemá, a pak měl být zrušen ten jeho. ()