Dvě nejlepší kamarádky z dětství jsou zase spolu. Jedna z nich totiž objevila látku, co dělá z lidí superhrdiny, takže se trochu nečekaně můžou postavit zločincům. (Netflix)

blazma

Pravděpodobně chápu o co jim šlo. Svést se na vlně superhrdinských filmů, které jsou teď populární a vytvořit takovou lehce parodii, ale vydávat to jen za komedii, protože k tomu vytvoříme vlastní jakože originální příběh. Ehm, bohužel ne. Toto je docela nemastná a neslaná ostuda. ()

Hopeman

Čekal jsem, že ten film hatíte aniž by jste ho viděli ...já ho viděl a už se nedivím... čemu se ale divím je ...KDO na tohle sakra dává nebo sežene prachy? * za Beatmana i když ho mám raději v Ozarku. ()

PanJelen

Moc rád bych viděl zdařilou parodii na hrdiny ve stylu Kick-Ass, ale tyto korpulentní padesátnice, jsou spíše trapné. Očekávání žádné, takže žádné zklamání se nekoná. Jen škoda, že síla zla zase nezvítězila a Pom Klementief, tyto dvě superhrdinky, nenakopala jak si zasloužili. ()

DenisR

Naprosto podhodnocený snímek, který si zaslouží větší diváckou přízeň. Dlouho jsem se takhle dobře u sledování filmu nebavil. Asi můj guilty pleasure snímek... ()

Rian_witcher

Nalákal mě nápad jak udělat z někoho obyčejného bez zájmu o cokoli superhrdinu. Bohužel to byl jediný vtipný moment celého filmu. Zbytek už byl jen shluk pokusů o slovní, herecké a místy i doslovné zvracení nestrávených zbytků jídla. ()

Heywood odpad!

Po 60 minutách jsem to vypnul. Na to se nedalo dívat. Hloupé, nechutné, trapné až oplzlé. Nevím, jakému publiku to bylo určeno, ale podmínkou zřejmě bylo IQ pod 80. Obě hlavní herečky mají na kontě rozhodně zajímavější filmy, proč se propůjčili k tomuto .....Jason Bateman býval zárukou solidnosti byť trochu těžkopádné, zde je to mizérie rovněž. Odpad s náskokem na nejhorší film roku. ()

DJMaroko

Začátek filmu vypadal slibně je ale potřeba humor Melissi McCarthy brát s rezervou. Nicméně druhý balón a tulimíč Octavia Spencer tam vůbec nepasoval. Dva tlustoprdi a otylá dcerka to nemůže fungovat. Konec to pak totálně zabil. ()

Simon.Dobes

Je to ploché a príliš jednoduché, no párkrát som sa zasmial a Melissa ma celkom bavila. To sa o ostatných postavách povedať nedá, už vôbec nie o tých záporných. Na to, že to je druhotriedna (ak nie treťotriedna) komédia so štipkou deju, je to dosť fajn natočené. ()

Theofilus odpad!

Jak řekla sama hlavní představitelka, když komentovala tu zrůdnost jménem Krotitelé duchů (2016): "Vůbec nechápu proč se hejtři mých filmů bojí žen". Takže já jakožto člověk co se žen bojí říkám, že tohle je nevtipná sračka s podprůměrným scénářem a zero effort. Jo a efekty vypadaj jak z nějakýho špatnýho nezávislýho filmu z Wakaliwoodu... ()

Ja.Malachi

ako...nehnevajte sa ale nič proti černochom ..ale keby aspon vybrali niekoho kto vie trošku hrať...tá žaba nemá žiadny výraz toporná -len tie vypúlené oči..a tá akože 15ročná???úplné poleno a navyše to nemajú nejakú 15ročnú?to musí hrať 19ročná ,k tomu vyzerajúca na 25...keby nie tej bielej -pár fórov stálo na zasmiatie max*..aj to z odretýma očáma.. ()

soukyd33

Komedie to je, ale spíše nudná. Moderní doba, zoufalé výkony. Asi mi chybí, co mělo být smyslem filmu. Ale asi se jen snažit, dokoukat to do konce. Poznámka: Asi nejtrapnější superhrdina. 🤔 Poznámka: Znovu už se na to asi nepodívám. 🙄 Poznámka: Ta hudba ke konci to nevylepší. Hvězdiček 1 ()

nudlis odpad!

No ty vole! Dvě vyžraný prasnice a "superhrdinky"? Kterýho feťáka tohle napadlo? Aha, Falconeho. A ten nic jinýho než sračky točit neumí. A tuhle si dokonce sám napsal. Ale je jasný, že spousta stejně vyžranejch amíků se jistě válela smíchy po zemi až se barák a možná celá ulice třásly. ()

tanmo13

Nechápu jak takovýhle zábavný dílo může mít 32 % ? jako co za kupu hovadin jsem tu viděl a mělo to hodnocení 50 % bych nenapočítal na prstu rukou somálské vesnice :) Rozhodně komický pojetí hrdinů , speciální efekty a fakt jsem se u toho nasmál :) ()