Dvě nejlepší kamarádky z dětství jsou zase spolu. Jedna z nich totiž objevila látku, co dělá z lidí superhrdiny, takže se trochu nečekaně můžou postavit zločincům. (Netflix)

joker211 odpad!

Vacsia sracka ako tento film je snad len komentar od jedneho z uzivatelov. Vraj “lepsie ako trapny Marvel, ktory nevie, ci je drama, komedia alebo akcny film.” Mily uzivatel/ka, neviem na com ficis, ale musi zo byt kvalitny matros. Peace ()

Sidenius

je to opravdu béčková komedie, ale občas jsem se zasmál. Alespoň si to dělá legraci ze všech těch ultra rádoby hrdinů. Nejvíc mi bavila šéfka bezpečnosti :-D Béčko scénář, béčko humor. sobotní ráno když ještě všichni spí a čekám až se probudí se na tom dá přežít... ()

Thalin

Tohle nefunguje ani jako komedie, ani jako parodie... a vlastně jako nic dalšího se to snad ani tvářit nesnaží, protože by to taky nefungovalo. Melissa McCarthy je známá trapnými a často hloupými rolemi, ale někdy se trefí na vtipnou notu. Tady to teda ale dotáhla fakt na excelentní dno. Spencer se hodí spíš na vážnější role, tohle jí vůbec nesedlo a dohromady tvořili neuvěřitelně trapné duo snažící se... ani nevím o co, on ten děj byl taky hrozný, trapný a nevkusný. ()

Hugo3333

Solidní začátek a pak se to celý táhne jako med. Pár dobrých vtipných scének. Proto dvě hvězdy za každou jedna. Nemyslím si, že bych si na tohle ještě kdy vzpomněl. ()

-robi- odpad!

Přemýšlím, jak slušně a decentně napsat svůj názor. Ztracený čas, tohle opravdu nechcete vidět. Pokud jsem kdy viděl něco horšího, tak jsem to už zapomněl. ()

Morb

Já se omlouvám, ale můžete mi někdo vysvětlit (klidně i v soukromé zprávě), jak je možné, že typy takovejhle filmů mají tu největší sledovanost? ()

ricardo2803

Nebral bych to ani tak jako superhrdinskou komedii, spíš asi parodii. A to ne zcela vydařenou. Musím přiznat, že jsem se i párkrát zasmál (docela mě bavil Krab), ale to je asi tak všechno. Na druhou stranu to nepovažuji za úplnou ztrátu času. Ale v mých Top 500 to určitě nebude. ()

Hansolo35 odpad!

Kterak dvě supermašinky... vlastně superhrdinky ochrání všechny černochy v Chicagu. Bílí jsou, pochopitelně, jen a pouze zloduši. Octavia váží jako Octavia, vtipná je zhruba stejně a je jasné, že její postava ve filmu je superinteligentní. Asi by v USA propadali stejně jako propadá jisté etnikum u nás (tedy propadnout nesmí, ale dřív by chodili maximálně do čtvrté třídy celých devět let). V novém světě lze získat VŠ diplom i Oscara... stačí se správně narodit a nic už není třeba umět. Bohužel. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Viděla jsi to? Hodila jsem autobusem!" Ženy při těle se soukají do uplejch kostýmů superhrdinek. No a do těsného sportovního auta se pak skoro nevejdou. ;) Jinak ani akční, ani vtipné, nějak tomu chyběla hloubka, či nejaký velký zvrat. Nic překvapivého se tady neudálo, no prostě nuda. Netflix bojuje víc a víc o zlaté filmové dno. Raději bych kdyby Melissa McCarthy znovu oživila Špióna Jasona Stathama. - 20%. ()

aristoteles odpad!

Bizár, jinak bych tento film ani nenazval. Popravdě ani nevím proč jsem se na film rozhodl podívat, samotná premisa napovídá že nepůjde o snímek na úrovni. Vtipy nejsou vtipné, akce za nic moc nestojí a během celého filmu je přítomná nuda. No zkrátka film jsem kvůli jeho divnosti a nudě ani nedokoukal a tak nemůžu hodnotit jinak než odpadem a doufám že už na tento film nikdy nenarazím. ()

Vestor

Je to sice strašná ptákovina, ale když to budete brát jako parodii, tak se i celkem zasmějete. Nápad je zcela úchvatný a podle ukázek to vypadalo slibněji, tvůrci tam ale bohužel zbytečně nacpali tunu love-friends-family-happiness momentů. Když ale přeskočíte rádobyromantickou vatu, zůstane vám pořád nenáročná komedie o dvou obtloustlých super tetkách s pár dobrými vtípky. ()

Dzurr odpad!

Dlouho mě žádný film tak nenaštval. Hloupý, nudný a tupý snímek s absencí jakéhokoliv humoru. Vydržet těch 105 minut byla pro mě opravdová zkouška odolnosti. Tohle "dílo" je prostě neskutečný paskvil a ztráta času. ()