Seznamte se se Smithovými: dvěma osamělými lidmi, Johnem a Jane, kteří se vzdali svých životů i identity, jen aby je nadřízení dali dohromady, i když se vůbec neznají. Odteď ale musí fungovat jako pár – jak ve špionáži, tak i v manželství. (Prime Video)

Raid91

Zatím první díl a vůbec to není špatné ale co špatné je tak chování místních "dětí" ani ten serial pravděpodobně neviděly a už tam nasázely odpady. Nechápu tohle chování, které smrdí review bombingem, proč... protože tam je černoch a asiatka. Proberte se lidi už sakra!!!! Za mě zatím osobně 60% ale jelikož se tato show stala terčem idiotů tak to lehce nadhodnotím na 70% ()

Rosomak1343

Vůbec jsem nečekal, že mě to od prvního dílu takhle strašně chytne. Hodně mě bavil soundtrack, kamera a  za mě skvělé pojetí. Rozhodně doporučuji a nechápu místní hodnocení. Za mě určitě 5/5 ()

Pudding

Tenhle seroš jsem zhlédl za jeden den a bavilo mě to. Vizuální stránka je super, hudba fajn ale je tady jedna postava, kterou jsem neměl rád už od začátku. Jane, tak nesympatickou hlavní postavu jsem dlouho neviděl. Je to jen můj názor ale jak ji mohl John milovat, když se chovala tak zle na něj a i na ostatní. Fatherless hoe. Mezitím John, muž snů, úžasnej styl, vtipnej a namakanej. A hraje ho legendární Donald Glover. Kdyby byla jiná Jane, tak byl dal možná 4 hvězdy. Velmi jinak fajn napsané a složitost ve vztahu byla zajímavá a pro mě trošililinku relatable.  PS: nechápu jak s ní fakt mohl bejt PSS: Paul Dano je super herec ale není hot neighbor ()

emde odpad!

Čo to bolo? Prečo niečo takéto vzniká? Či sa máme len pripraviť na dobu woke remakov? Nič originálne. Typická šablóna. Hnus bez fantázie.. ()

RichiB

Je mi uplne jedno, ze tam hraje cernoch s asiatkou. To je to jedine co neresim. Ale za me je to naprosto utahana sracka, ktera me nicim nezaujala. Nebylo to ani vtipne, nebylo to ani akcni… ()