Mare z Easttownu

• USA Mare of Easttown

V minisérii Mare z Easttownu sa predstavuje Kate Winsletová v úlohe Mare Sheehanovej, detektívky z pensylvánskeho mestečka. Kým Mare vyšetruje miestnu vraždu, jej vlastný život sa pomaly rozpadá. Príbeh, ktorý skúma temnú stránku uzavretej komunity, je autentickou výpoveďou o tom, ako rodina a dávne tragédie ovplyvňujú našu prítomnosť. (HBO Slovakia)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (7)

Jastrabia žena (2021) (E01)

Zvěsti nelžou, HBOčko doopravdy přirukovalo se silně nepříjemným, byť díky tomu atraktivním příběhem z míst, kde deprese a beznaděj hrají největší roli. Vedle ní se objevuje snaživá Kate Winslet a případ, který mi baví už v pilotním díle. ()

Otcovia (2021) (E02)

Přestože jsem viděl všemožné kladné recenze, stále jsem šel do téhle sérky naslepo a o to víc jsem potěšen, že je skutečně na co koukat. Tyhle nemilosrdné kriminálky jsou totiž stále vděčným tématem. ()

Druhý pokus (2021) (E03)

Byť třetí epizoda nedosahuje té předchozí, synopse seriálu mi zaujala natolik, že bych jej nejradši smlsnul na jeden zátah. Herecky si tady není ani na koho stěžovat, ba naopak. ()

Úbohý Sizyfos (2021) (E04)

Trošku výplňovější díl, který ale depresemi a celkovou ponurostí ale pořád vůbec nešetří. ()

Ilúzie (2021) (E05)

Nečekaně šokující vyvrcholení, u něhož nemám sebemenší tušení, co bude následovat. Tahle minisérka je vážně kulervoucí. ()

V nejtěžší chvíli (2021) (E06)

Přestože je Mare z Easttownu skutečně silnou detektivní minisérií, já jsem po tom kulervoucím konci předchozího dílu už tak nějak vytušil, že v tom zbytku se toho už zase tolik šokujícího nestane. Kvalit seriál dosahuje pořád velmi vysokých, na plný kvalt to ale není. ()

Svátost (2021) (E07)

Rádoby nečekané vyvrcholení, které mi připomnělo loňské Defending Jacob, mohlo asi kdekoho úplně odpálit, já se ale mezi ty, co budou tuhle sérku řadit mezi nejlepší výplody HBO, bohužel řadit nebudu. ()

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

07.03.2023

Komiksové projekty se v současnosti netěší takové oblibě, jako v dobách Avengers: Infinity War a Endgame, přesto ale studiím vydělávají stále velké peníze, a tak éry Marvelu i DC směle pokračují dál.… (viac)

Seriálový Last of Us až v roce 2023

Seriálový Last of Us až v roce 2023

17.02.2022

Špatné zprávy pro fanoušky herní série The Last of Us. Šéf programu HBO Casey Bloys totiž čerstvě upřesnil, kdy si myslí, že diváci uvidí očekávanou seriálovou adaptaci od Craiga Mazina (Černobyl) a… (viac)

O čem by mohla být druhá řada seriálové Mare?

O čem by mohla být druhá řada seriálové Mare?

03.01.2022

Herečka Kate Winslet (Titanic, Steve Jobs) a tvůrci seriálu Mare z Easttownu režisér Craig Zobel (Z for Zachariah) a Brad Ingelsby (scenárista Cesty zpátky) už za svůj seriál několik prestižních… (viac)