Když je Mare donucena dát od případu ruce pryč, Colin vyšetřuje místního kněze kvůli nejasným okolnostem, které vedly k jeho přeložení na farnost. Mezitím anonymní telefonát dává Dawn naději, že je Katie možná stále naživu. (HBO Europe)

chrispe

Po minulém dílu jsem se musela trochu vyhecovat, abych tento zapla a dala mu šanci. Drama okolo dětí, to nebylo právě to, co jsem v tomto seriálu očekávala a chtěla. Ale přiznávám, že mě to zase chytlo. SPOILER Mare udělala s těma drogama blbost, ale po tom flashbacku do minulosti se vůbec nedivím, že jí nechce malýho dát. Ať je čistá jak dlouho chce. ()

Frajer42

Spoilery! Nezbývá mi než souhlasit se zdejšími méně významnými kolegy. Celá ta lesbická linka je poměrně otravná a naprosto zbytečně rozmělnila atmosféru. Jinak vynikající epizoda, která krásně posunula věci kupředu. Vyplulo na povrch několik významných událostí ze života naší mrtvé maminky, kterou s největší pravděpodobností obtěžkal otec, jen ještě nevím, zda ten svatý a nebo biologický. Každopádně to bude v mých očích jeden z hlavních podezřelých, kterému rozhodně nechyběla motivace k vraždě. Kromě toho došlo k únosu další místní kurvičky a znovu nechyběl kule rvoucí cliffhanger v závěru a názorná ukázka, že nejenom v Rakousku je oblíbenou volnočasovou aktivitou záliba ve skladování žen ve sklepení. Dokonale mě to navnadilo na další epizody. Všechny postavy jsou zde parádně napsané, ale přesto bych si přál, aby se většina stopáže věnovala samotnému vyšetřování vraždy i únosů, protože to začalo být kurevsky napínavé. [82 %] ()

Anderton

Pravda je nám odhaľovaná v malých dávkach, ale pravidelne a pomaly začíname vidieť obrys celkového obrazu tragických udalostí. Ako čo a ako s tým ďalším a ďalším súvisí, na to si musíme počkať až na záver. Mare je síce suspendovaná, ale všetci dobre vieme, že odovzdaním odznaku a zbrane ešte nikdy žiadne vyšetrovanie neskončilo. ()

castor

Nucená dovolená startuje. Dawn má další naději v případě rok zmizelé dcery. Objevují se kostlivci z minulosti, postavy vypouští další střípky do skládačky a mezitím se ztratí další dívka. A vyšetřovatelé přeci jenom najdou mezi nimi pojítko (potřeba vydělat si trochu víc peněz), ač náčelník před médii tvrdí, že trojice případů spolu nesouvisí. Návštěva bývalé přítelkyně dcery úžasná, respektive znovu dojde na jízlivý humor Mare a její matky. Právě tyhle prvky situační komedie je třeba vyzdvihnout. Už jsme zároveň definitivně pronikli do komplikovanějšího soukromí hlavní hrdinky, detaily tvůrci vypustili pozvolna a nenásilně. Karty jsou rozdané velmi slušně, ovšem skvělé dialogy a uvěřitelně vykreslenou atmosféru maloměsta sráží místy už moc ucourané tempo a odbočky k vedlejším postavám. Proto výjimečně ty tři hvězdy. ()