Psí zásahovka

• USA Canine Intervention
USA, 2021, 3 h 10 min (Minutáž: 24–36 min)

Kamera:

Diego Lopez

Jas Leverette

Jas Leverette z centra Cali K9 cvičí psy různých ras a řeší problémy v jejich výchově. Tenhle trenér z Oaklandu zvládne každého psa i majitele. (Netflix)

Ajinka126

Co říct no.. "metody" samotného výcviku jsou zastaralé a dávno překonané. Jako byste točili seriál o tom, jak super je dopravovat se koňským povozem, když už dávno máme auta. Nehledě na tu soap operu kolem. ()

patushik

Jestli se těšíte na pořad o výcviku psů, tak zbytečně. Tento seriál je o psech tak ze 30%, zbytek je manželská poradna a životní příběh hlavního trenéra. Samotný výcvik pak nepřináší nic zajímavého, tohle se Netflixu vůbec nepovedlo, škoda. ()

rublik05

Myslel jsem si, že soudruzi z Netflixu konečně přišli s dokumentem o výchově a tréninku psů, který mi u nich docela chyběl. První epizoda úplně super, maník vypadá, že ví o čem mluví, práce se psy mu jde a pěkně se na jeho tréninky dívá. Bohužel se však další díly více věnují problémům samotných majitelů, jejich životním příběhům, samozřejmě do epizod musí být zapojena problematika rasismu a dokonce i mírumilovného islámského náboženství. Velice mě to překvapilo, protože tyhle věci podle mě do seriálu o tréninku psů vůbec nepatří a tahle propaganda mi už pěkně leze na nervy. Kdyby se tvůrci raději zaměřili víc na trénink samotný, protože ten je docela dobře provedený a natočený, avšak i tady se najde hned několik docela diskutabilních postupů. Pro mě je Psí zásahovka docela zklamání, očekával jsem mnohem profesionálnější zpracování a hlavně mě zklamala ta do očí bijící agitační forma. 5/10. ()

Mancunian

Když si odmyslím hraní na emoce, který mi přišlo hodně zbytečný a spíš mě to tam obtěžovalo, jedná se o zajímavý pořad o cvičení psů. Doporučuji se opravdu soustředit jen na to cvičení, které podle mě může některým majitelům psů pomoc. Samozřejmě to není tak podrobné a nejlepší je si nějakého cvičitele navštívit osobně, ale i tak se mi metody v pořadu líbily. ()

zdenek.fedar odpad!

Zdá se, že nám Netflix ukazuje jak má vypadat diverzita v novém tisíciletí. Černej cvičitel psů, cvičí psy černejm, či hispánskejm páníčkům. Opravdu nejsem rasista, ale z tohoto uz se mi dělá špatně. Jako další problém bych viděl jeho samotný ,,výcvik,, pejsků. Jestli se chcete něco dozvědět o výchově a výcviku psů, tak se koukněte na videa treba od Caesara Milana, nebo si přečtěte nějaké knihy od našeho Rudolfa Desenského. Opravdu se nemusíte koukat na pořad o psech, který se spíše věnuje tomu, jak je v Americe strašně těžké být černý ()