USA, 2021, 4 h 34 min (Minutáž: 22–52 min)

Nicole Sullivan, Pauline Chalamet, Midori Francis, Kim Matula, Rob Huebel, Sherri Shepherd, Gavin Leatherwood, Jillian Armenante, Amrit Kaur, Peggy Lu (viac)

motyka52

Když se ve 40 letech kouká chlap na seriál nazvaný "The Sex Lives of College Girls", tak je to samo o sobě definice guilty pleasure. A ještě tím spíš, že se mi to vlastně docela líbilo a nepatřičně jsem si nepřipadal. Ústřední čtveřice je sympatická a člověk jim automaticky nepřeje to nejhorší, což by se v některých podobných seriálech dalo čekat. Je to sice woke až na půdu, ale i to se dá přežít. Některé momenty jsou skutečně vtipné, jindy tomu ale zase spadne řetěz až někam na úroveň novácké Ulice. Celkově si to ale udrží vysoký standard, odsýpá to a rukopis Mindy Kaling je na tom hodně znát. Což je dobře. Jméno ani jedné z těch holek si sice už teď nepamatuju, ale nemám pocit, že bych tím promrhal zbytečně čas. ()

fabecc1222

To bych si i řekl, že jsem dávno z takovýchto věcí vyrostl, a že věcem pro mladým už dávno nebudu rozumět. Ale kupodivu se ukazuje, že když někdo napíše dobré charaktery, uvěřitelné - lidské příběhy a dialogy, tak že se i takováto věc může stát vícegenerační a zaujmout i přestárlou věkovou kategorii 25+. Holky jsou fajn, pochopitelně, dnes už postavy nedefinujeme na základě rozdílných charakterů, ale musíme dodržet všemožné sexuální, národnostní, menšinové...kvóty, na což pak pochopitelně navazují i řešená témata, ale zatím to není vůbec na sílu, což je fajn. ()

• Kimberly (Pauline Chalamet) hovorí Nicovi (Gavin Leatherwood), že vyhrala cenu podpísanú Námestníkom guvernéra (Lieutenant governor) Arizony. V skutočnosti je Arizona jedným z piatich štátov spolu s Maine, New Hampshire, Oregonom a Wyomingom, ktoré nemajú pozíciu Lieutenant governora. (Arsenal83)