Sexuálny život vysokoškoláčok

• Česko Holky z vejšky (viac)
USA, (2021–2022), 8 h 28 min (Minutáž: 22–52 min)

Pauline Chalamet, Amrit Kaur, Peggy Lu, Dylan Sprouse, Sarah José, Matt Malloy, Stephen Guarino, Nicole Sullivan, Midori Francis, Kim Matula, Rob Huebel (viac)

Čtyři mladé kamarádky přijíždějí na prestižní Essex College v Nové Anglii. Dívky zmítané ve víru emocí a rozbouřených hormonů, které se vrhají vstříc svému novému, svobodnému životu na vysoké škole, jsou roztomilé i otravné zároveň. (HBO Max)

Recenzie používateľa motyka52 k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2021) (S01)

Když se ve 40 letech kouká chlap na seriál nazvaný "The Sex Lives of College Girls", tak je to samo o sobě definice guilty pleasure. A ještě tím spíš, že se mi to vlastně docela líbilo a nepatřičně jsem si nepřipadal. Ústřední čtveřice je sympatická a člověk jim automaticky nepřeje to nejhorší, což by se v některých podobných seriálech dalo čekat. Je to sice woke až na půdu, ale i to se dá přežít. Některé momenty jsou skutečně vtipné, jindy tomu ale zase spadne řetěz až někam na úroveň novácké Ulice. Celkově si to ale udrží vysoký standard, odsýpá to a rukopis Mindy Kaling je na tom hodně znát. Což je dobře. Jméno ani jedné z těch holek si sice už teď nepamatuju, ale nemám pocit, že bych tím promrhal zbytečně čas. ()

Season 2 (2022) (S02)

V první řadě si to ještě vystačilo s tím, že jsou ty holky sympaťačky a vyskytovalo se tam poměrně dost dobrého dospělého humoru. Ten ve druhé řadě výrazně prořídl, naopak přibylo povrchních pičovin, celé se to pořád opakuje dokola a to tlačení woke agendy byly tentokrát o poznání víc křečovité. Plus ty holky začaly být docela otravné. ()