Sexuálny život vysokoškoláčok

• Česko Holky z vejšky (viac)
USA, (2021–2022), 8 h 28 min (Minutáž: 22–52 min)

Pauline Chalamet, Amrit Kaur, Peggy Lu, Dylan Sprouse, Sarah José, Matt Malloy, Stephen Guarino, Nicole Sullivan, Midori Francis, Kim Matula, Rob Huebel (viac)

Čtyři mladé kamarádky přijíždějí na prestižní Essex College v Nové Anglii. Dívky zmítané ve víru emocí a rozbouřených hormonů, které se vrhají vstříc svému novému, svobodnému životu na vysoké škole, jsou roztomilé i otravné zároveň. (HBO Max)

Recenzie používateľa fabecc1222 k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2021) (S01)

To bych si i řekl, že jsem dávno z takovýchto věcí vyrostl, a že věcem pro mladým už dávno nebudu rozumět. Ale kupodivu se ukazuje, že když někdo napíše dobré charaktery, uvěřitelné - lidské příběhy a dialogy, tak že se i takováto věc může stát vícegenerační a zaujmout i přestárlou věkovou kategorii 25+. Holky jsou fajn, pochopitelně, dnes už postavy nedefinujeme na základě rozdílných charakterů, ale musíme dodržet všemožné sexuální, národnostní, menšinové...kvóty, na což pak pochopitelně navazují i řešená témata, ale zatím to není vůbec na sílu, což je fajn. ()

Season 2 (2022) (S02)

Druhá série je bohužel mnohem více plitká a povrchní než první. V první řadě měla každá z holek jasně stanovený charakter a nějakou vlastní podzápletku, která pro ní byla charakteristická. Ve druhé řadě jsou všechny holky bohužel úplně stejné a řeší úplně stejné problémy (teda kým se nechat ojet) a ještě ke všemu jsou Bela a Leighton místy dost nesnesitelné. ()