Ví o tobě

• Veľká Británia Behind Her Eyes

Svobodná matka naváže milostný poměr se svým šéfem na psychiatrii a zároveň se spřátelí s jeho záhadnou ženou. Zaplete se tak do zvrácené a nebezpečné hry. (Netflix)

DILLEN

Zhodnotil by som to tak, že je to kvalitný slowburn, ktorý dokáže veľmi dobre udržať pozornosť diváka a divák chce za každým vedieť čo bude ďalej. Postavy sú zo začiatku nenápadné, no časom som si ich obľúbil a povedal že vybrali sympatické postavy čo je pri filmoch/seriáloch veľmi dôležité. Čo sa týka konca, na ktorý som najviac čakal, nakoľko sa pri tomto seriály veľakrát hovorilo o konci tak pre mňa bol koniec naozaj zlý a ostal som pomerne sklamaný. Môžem povedať za mňa, že koniec mi "pokazil", celý seriál, ale cez to všetko dávam tomu štyri hviezdy, lebo ako som spomenul je to kvalitný slowburn s veľmi prekvapujúcim koncom no nie až tak očakávaným. ()

Martanecek007

Nemám ráda dlouhé seriály na několik sérií, a proto mě tahle minisérie zaujala. Velkým překvapením pro mě potom bylo zjištění, že sleduji herecký výkon dcery Bona Voxe - mého oblíbence. Každý díl nám poodkrývá kousek hádanky, ale zaboha jsem ji nemohla rozluštit až do konce. Což je za mě super zpracování. Dala bych 4 hvězdy, ale po konečném rozuzlení v posledním díle musím dát prostě 5! Neříkám, že se na to podívám znovu, je to přeci jen záležitost, která staví právě na tom zajímavém rozuzlení, které když znáte, tak seriál nemá to pravé napětí a kouzlo, ale určitě ten nápad, zpracování si takové vysoké hodnocení ode mě zaslouží. ()

serdehelan

Má to ten britský vizuál a atmosféru typu Black Mirror, sympatický casting, prízvuky hercov extrémne ( čo je pozitívum ), proste taká Netflix blbinka, ktorá poteší. ()

Dragon88

Seriál Behind her eyes mě vlastně celkem překvapil. První díly byly poněkud nudnější, nic moc zajímavého se nedělo, jen se řešila aférka manželského trojúhelníku, ale už od začátku si člověk říkal, že tam něco nehraje. Obrovská poklona patří Eve Hewson, představitelce Adele, jejíž přítomnost mi vždycky nahnala husí kůži. Cca ve čtvrtém díle se to konečně začne rozuzlovat a děj nabírá grády. Někteří mohou tvrdit, že to bylo předvídatelné, i já jsem některé věci odhalila předem, ale závěr jsem tedy opravdu nečekala. Postupně jsem si retrospektivně uvědomila, že nápovědy tam byly, zároveň pár věcí i nesedělo, ale to už bych se v tom moc šťourala. Naprosto mě nadchnulo, jak se v posledních minutách změnil výraz hlavní hrdinky Simony Brown, kdy úplně dokázala otočit z té sympatické milé ženy a na konci nahodila ten ledový psycho pohled. 77% ()

TesterX

Narazit na Netflixu na aspoň průměrný seroš, či film se ukazuje jako dost nepravděpodobné. No, tahle minisérka si mezi tím balastem zasluhuje pozornost. Z prvotně nepříliš zajímavé hlavní linky kolem milostného trojúhelníku se stále více krade na povrch podivnost manželského vztahu. A čím více indicií nahazuje, tím překvapivější je finální rozuzlení. Kdo rád nepředvídatelnost a chytře poskládaný snímek a nevadí mu pomalejší náběh, rozhodně doporučuji neminout. ()

bonovox

Pre mňa trochu zvláštny seriál. Zápletka ok ale tie mysteriózne prvky mi tam moc nesedeli. Výber hercov ale fajn. Celkovo za 60% ()

Timon

Příjemná tajemná atmosféra, postupně gradující mystika a dost překvapivá pointa. Každá epizoda byla lepší a lepší. ()

pedvora

Ja jsem snad videla jiny miniserial nez ostatni!!!!! :))))) asi jsem nenarocny divak, ale me to naprosto strhlo. Vsechny dily jsem videla za jediny den a hned ten prvni, kdy ho Netflix releasnul a na konci posledniho dilu jsem nadsene tleskala a skakala a mela jsem chut si to pustit znova a prozkoumat detaily, ktery mi unikly. Navic uzasna britska anglictina, u nekterych se skotskym nadechem (teda ve Skotsku bych se asi nedomluvila :D), herci symposi, nikdo me vyrazne nestval a to je co rict. Stoji to za shlidnuti, hlavne ne jako kulisu k nejakym domacim pracem, ale pekne se soustredit na vsechno deni a hlavne pekne do konce ;)! ()

doriana.g

Jediné, s čím jsem měla problém, byla k smrti nudná, obyčejná a nepříliš atraktivní Louise. Pak jsem si řekla, že měl skoťák asi chuť na něco jiného, než má doma, a smířila se s tím. Nápad skvělý, hezky pomalu rozkrývaný, šest dílů tak akorát, na deštivé odpoledne pro baby super, chlapům nedoporučuju, nudili by se. ()

mircxxx

Veškerá mysterióznost klouže v první polovině seriálu jen tak po povrchu, k tomu v druhé půlce astrální sračky, to mě teda absolutně nebralo. O závěrečném nechutném twistu nemluvě. Fakt nesnáším seriály, které si na něco hrají, čekáte 2/3 času na něco zajímavého, kladete si otázku: "Tak co vymyslí na závěr?". Takhle se to dělat nemá, seriál má bavit celou dobu. ** dám jen kvůli skotskému přízvuku a Eve Hewson. A rychle zapomenu. ()

citrique

Mám to asi přesně obráceně než ostatní komentující. Po každém dílu jsem měl pocit jak je seriál předvídavý a v celku otravně natahovaný a asi bych to nedokoukal, kdyby to nemělo tolik procent a já nebyl zvědavý proč. Závěr ale stál za to. Nechápu proč to ostatní kritizují. Bez toho závěru by to byla naprosto průměrná vztahovka. Závěr tomu dodal úplně nový rozměr. Herecké výkony obou hereček výborné. Kdyby to mělo jen 3 díly, dal bych asi 5* ()

Sidenius

Ale jo, velice zajímavé rozuzlení, po prvních dvou dílech kdy nic moc jsem už nemohl odtrhnout oči. Narozdíl od např. ,, The Undoing" opravdu do poslední minuty seriálu člověk netuší. Netflix tohle prostě umí. ()

smartynaf

Jako dobrý. Až na konec, který to celé jaksi rozbil a ač jsem si namaloval schémátko, nedávalo mi to smysl. Takže seroš pro lidi bez schémátek, Just wow!! ()