Niekto to rád horúce

• Československo Někdo to rád horké (viac)

Hrdinami slávneho filmu sú dvaja muzikanti Joe a Jerry, ktorí sa na úteku pre gangstrami prezlečú za ženy a ukryjú sa v dievčenskom orchestri, ktorý práve odchádza na turné na Floridu. Joe sa zamiluje do speváčky, ale spolu s kamarátom sa obaja, podobne ako ostatné dievčatá, stanú terčom pozornosti mužov. Kým o Joea, alias Josefinu, sa zaujíma mladučký hotelový poslíček, Jerrymu, alias Dafne, dvorí neodbytný obstarožný milionár... (STV)

keka68

Tenhle film můžu vidět denně a to především díky naprosto dokonalému dabingu pánů Brabce a Cupáka, kerý tomuto skvělému dílku výrazně přidává na kvalitě! ()

_aandyy_

"Ale já nemůžu mít děťátko!" - "To nevadí, tak ho adoptujeme..." "Copak to nechápeš? Já jsem chlap." - "Nevadí, nikdo není dokonalý." Úžasné pořád :) ()

karlee

Na druhé shlédnutí zvyšuju na čtyři, hlavně díky parádním mafiánům (např. jejich alibi u Rigoletta), taky je výborný Lemon plánující svatební cestu. Naopak linie s falešným milionářem Curtisem a Marilyn je trochu slabší, tam se snažili přihodit trochu romantiky, výsledkem je podivný mišmaš, který není ani vtipný, ani dojemný. ()

Falco.araea

Prostě geniální. Uznávám, občas trochu jednoduchá a přímá, ale snad nebudete po Marilyn Monroe a dvou chlapech přestojených za ženský chtít, aby vtipkovali v přesmyčkách a anagramech. ()

HarqAlAda

Inteligentný jemný humor. Ešte som nevidel komédiu s tak vkusne a pritom veľmi humorne spracovanou "prezliekacou" tematikou. Dá sa vidieť viackrát. Nerozumiem prečo sa nazýva muzikál. A tiež nerozumiem prečo mala byť Marilyn Monroe taký idol - osobne poznám x pôvabnejších dám. Ústredná dvojica je perfektne zohraná (a zladená ;). Vtipné detaily ako sú napríklad milovníci talianskej opery mi boli veľmi sympatické. Komédia zo skupiny musíte vidieť. ()

Sakee

"Někdo to rád horké, ale já mám radši klasiku." Ten film je naprostá klasika. Je to chytré, mazané, vtipné a plné jazzu. ()

Rimland

Oprávněná hollywoodská klasika a velice příjemný, odpočinkový film, jehož kvalitu zajišťuje především ústřední duo Lemmon-Curtis (plus Joe E. Brown v nezapomenutelné roli). Nicméně z Wilderových komedií u mě tenhle film jasně ztrácí na vtipnější, dialogově vybroušenější a mnohem atmosféričtější Na titulní straně (a z hlediska dialogů a vtipnosti ještě Raz, dva, tři). ()

AshT

Jedna z nejlepších komedií. Výborný Jack Lemon a hned vzápětí mu sekundující Tony Curtis. Nejlepší role Marilyn Monroe "Hello I am Sugar" a legendární hláška "Nikdo není dokonalý" ()

Godhaj

,,Story of my life. I always get the fuzzy end of the lollipop.“ Což o to, na Marilyn se kouká pěkně a i hezky zpívá. Příběh odsýpá a je svižný, ale na můj vkus až příliš ztřeštěný a kupodivu málo vtipný. Veškeré vtipné momenty vyvěrají z převleků hlavních hrdinů za dívky, takže pointu člověk snadno odhadne už na počátku každé scény. Stodvacetiminutová stopáž také není z nejkratších, což mě obzvlášť mrzelo, když se ve dvou třetinách příběh téměř zasekl. Naštěstí mi to úplný závěr vynahradil, když se gangsterská část příběhu vtipně protne s těmi dvěma romantickými. ()

Rattlehead

Legendární a naprosto úžasný film s božskou Marilyn, ale neodpustím si rýpnutí do České televize - proč proboha nepustí od skvělého režiséra Billyho Wildera také něco jiného? Ano, poslední roky dávají pravidelně i "Nebožtíci přejí lásce", občas pustí i něco jiného. Ale... kde je "Sabrina", "Odpolední láska", "Pojistka smrti", "Sladká Irma", "Svědek pro obžalobu" a další skvělé filmy, které jsem v televizi nikdy neviděl? ()

Yakuza05

Zlatý glóbus 3 : Film (komedie), Herec Jack Lemmon (komedie/muzikál), Herečka Marilyn Monroe (komedie/muzikál) ........ Bafta 1 : Nejlepší zahraniční herec Jack Lemmon. Nominace 1 : Nejlepší film ......... Žebříčky : Afi 2007: 22.místo, Afi 1998: 14.místo, Digitaldreamdoor: 34.místo. ()

Burrows

Uběhlo celých padesát let od vzniku filmu a dvacet let od vzniku mého, co se mi dostalo pocty vidět tuto světoznámou komediální klasiku Some Like It Hot. Netřeba říkat, že se musí líbit snad každému. Je vidět, že Tony Curtis a Jack Lemmon si své role muzikantů - transvestitů velmi užívají. Dokonce zastiňují legendární Marilyn, která svým šarmem okouzluje, ale spolupracovat bych s ní, po přečtení zdejších zajímavostí, nechtěl. Obdivuju Wilderovy nervy, obdivuju klenot, který natočil. ()

Hrabovo

Nestárnoucí komedie. Dafne Jacka Lemmona je nejúžasnější "ženská" v mužském provedení všech dob. Tango s růží v ústech je nezapomenutelná scéna! "Jsem holka, jsem holka..." ()

Jaromír

FIlmová klasika, která nezklame. Některé scény s Marilyn Monroe a mafiánama jsou prostě úžasné. Nemám ale rád chlapy převléknuté za ženské, mám z toho husí kůže na zádech, tak nedokážu plně docenit spoustu scének. ()

Smutný týden v Hollywoodu

Smutný týden v Hollywoodu

01.10.2010

V uplynulých dnech se Smrtka postarala o značnou část smutného sestřihu, který každoročně vídáme na Cenách Akademie. Především odešel legendární Tony Curtis, kterého všichni (kdo ne, ať si doplní… (viac)