Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vévoda z Halsteadu umírá a jeho mladší syn dědí všechno: titul, sídlo i pozemky, a navrch pořádnou dávku problémů. (Netflix)

Recenzie (14)

Rocky88 

všetky recenzie používateľa (k tomuto seriálu)

Wow. Pilot dosahuje kvalit filmových Gentlemanů, ať už režií, herci, zamotaností či vtipem. Úžasný tah na bránu už od rozjezdu. Jsem zvědavý, jestli tohle dokážou udržet po celou sérku. ()

darthvader77 

všetky recenzie používateľa (k tomuto seriálu)

Guy Ritchi mistr unikátní režie a ostrého dialogu se ukazuje zde v plné síle. Měl jsem z tohodle seriálu obavy, protože jsem se strachoval z dalšího sračkoidního seriálu, který jenom bude ždímat jméno dobrého filmu. Opak je pravdou a nová dějová linka je naprosto vynikající. Herci skvělí, vzajemné konverzace solidní. Hvězdné obsazení tomu dodává grády a díky Ritchieho dynamickému vedení tempo krásně odbíhá. Rozhodně něco co mám v úmyslu zkouknout celé. ()

Reklama

muti 

všetky recenzie používateľa (k tomuto seriálu)

Keby si držíte kombinaciu sejfu pre seba tak by sa celá časť prakticky nestala. Ponaučenie: Nikdy nemajte spoločný prístup ináč je to verejné miesto. Humor nula, tak uvidíme. Za mňa tu zatiaľ chýba postava akéhosi Alfieho ako z Peaky, ale taka výrazná postava mi chýbala aj v gangs of london... Ponaučenie 2: nehrotťte to s odplatou, držte ego na uzde aj keď ste vyhrali. ()

warrenur 

všetky recenzie používateľa (k tomuto seriálu)

Vyzdvihujem velmi pekny farebny a cisty filter a luxusne scenerie v bohatych farbach. Taktiez herecke obsadenie a typicky britsku "nazehlenost". Zial, ocakaval som tak trosku Gangs of London v komedialnom have. Dostal som pozersky bullshit v pozlatku s prvkami machizmu a komedie, ktora fungovala len po povrchu a i to velmi zriedka. Nebyt poslednej minuty, neviem, co ine by mi uviazlo v pamati. Podpriemerny Ritchie-ho otvarak. A privilegovana uhladena kocka z "podsvetia" ako "prirodzena" spolocnicka zrazu bohateho spravnaka??? Vazne?..meh Sklamanie, dufam vsak, ze tie cervene farbicky s vysokym cislom sa prejavia v dalsich epizodach. ()

Galéria (27)

Reklama

Reklama