Letadlo kdesi nad Atlantikem unesou teroristi a žena, která cestuje se synkem a trpí záhadnou nemocí, kvůli tomu musí odhalit svoje temné tajemství. (Netflix)

CreepyJoe

Velké překvapení, které mu jsem se vyhýbal jako čert kříži, protože filmy s upíří tématikou vůbec nemusím, tady se to šikovně vyhýbalo všemu tomu klišé co na filmech s upíry fakt nesnáším, takže celkem fajn podívaná. Za zajímavost stojí zmínit to, že zde v jedné z rolí hraje Dominic Purcell, který ztvárnil hlavního nepřítele Bladea ve filmu Blade: Trinity. ()

Zagger

slusne, velmi pomohlo, ze jsem vubec nevidel trailer a vlastne netusil, co se bude dit... skoda, ze trailery v poslednich letech prozrazuji vse, a tim mnohdy kazi moment prekvapeni. Je to spis 4*, ale zaslouzi si trochu nakopnout. ()

goauld

Tak upírka v letadle unesené teroristy.. No - to tu ještě nebylo. Jako je to sice kravina, ale.... co se týče masek, nebylo to špatné (na němce). Akorát to dítko... lezlo docela na nervy. Psychopat byl výtečnej ;-) a jeho pozdějí přeměna taktéž. Akce slušná, ikdyž,..... zase tam museli být čmoudíci a aláh... No - dnešní doba... Co naděláme..... lepší už to nebude. Takže za čmoudíky "-" za masky "+" za příběh ":" suma sumárum za tři ()

BigJohn02

Po dlouhý době horůrek, který přišel s něčím novým - upíry v letadle jsem asi ještě neviděl. A navíc je to film s výrazným českým podílem. Hlavní herečka žádná krasavice ani v civilu, natož jako monstrum, ale to se dalo vydržet - ani mi to nepřišlo tak dlouhý, jak to bylo. A kupodivu to šlo i bez stupidních lekaček. Akorát nechápu, proč ve filmu, na kterém pracovalo tisíc Čechů, se "ten zkurvenej Čech" jmenuje Jurij - to germánskejm autorům scénáře fakt nikdo nemohl říct, že nejsme Rusáci? ()

Berserkr1111

Dobře napsaný scénář. Jako mnozí jiní se snaží o retrospektivu, na rozdíl od nového Zaklínače ji zvládá a není matoucí. Za celý film jsem si všiml jen dvouch menších logických chyb. Ve srovnání s mainstreamovou tvorbou to je absolutně bezchybné. Poměrně hodně dobře umístěných velice uvěřitelných zvratů vás u filmu drží od začátku do konce. Určitě se podívám znovu. ()

LaaYosh

Tak tohle by opravdu nešlo :-( Už ten začátek na letišti dával tušit, že to nebude jen tak, když toho kluka odbavili bez rodičů. "Nekousej ho!!! Nepij mu tu krev !!!!" Jsou filmy, kde se dá nějaká ta nelogika překousnout, ale zrovna u upírů to nejde :-). ()

Mylan_ek

Krvavě rudé nebe- Nový film,co se stane když se spojí ˇˇÚnos letadlaˇˇ a film s motivyˇ´RECˇ´ a nějaký ten upír? zkráceně Dobrá Upířina. Za mě nikdy jsem lepší film s upíry než je tenhle neviděl.Jestli si fanoušek upířího žánru tohle je pro tebe dělaný. Je to klasický únos letadla vášeň tomu dává žena co je upírka samozřejmě na začátku by si to člověk ani řekl. V scéně kdy je ´´zabitaˇ´ by si člověk řekl chudák chlapec teď´je sirotek.... ale kdo by čekal že se rány zhojí a chuť po krvi stoupá. ()

Marrakech86

Překvapil mě samotný příběh, myslel jsem si , že půjde o klasický únos letadla, ale s kombinací upírským motivem to dostalo jiné grády. Zajímavý příběh, pár věcí mi tam chybělo proto jen 60%. ()