Rodiče už mají po krk toho říkat na všechno „ne“, a tak nechají děti, aby si pro jednou určily pravidla samy. (Netflix)

Olík

Děti si nerozumí s rodiči….čáry, máry…..a už je to zase v pořádku. Okoukané, zbytečné……jestliže předlohou je knižní bestseller, tak jeho zfilmování je nemastnou, neslanou tuctovkou. ()

Anduril

Pekný, rodinný, oddychový film. Nenájdete tu nič prevratné, ani komplikované, ani nič čo nejako extra do seba zapadlo, alebo fungovalo. Nič ma na ňom extra nepobavilo, ani nenaštvalo... proste naozaj priemerný film pre mladé detské publikum, o tom, ako by sa deti mali snažiť prijímať a chápať svojich rodičov. ()

CaptainCzech

Klasický Netflix spotřební materiál. Není to žádný zázrak, ani ne průměr, ale zároveň žádná nekoukatelná sra*ka. Komedie o rodince, kde jsou děti na prášky z mamky, která jim logicky zakazuje nesmysli a chce aby se učili. Rozhodne se pro uvolnění atmosféry říkat celý den ano a tím ukázat, že i ona kdysi i nyní se umí bavit. Je tu pár vtipných scén, ale bohužel tvůrci nebyli při plnění úkolů moc kreativní a tím to strádá. Závěrečné poučení u dvou ze tří dětí je hezký a i díky tomu dávám 2* ()

JetDryerFan

Film by se dal okomentovat a shrnout jedním jediným slovem a to je klišé. Ale aby to nebylo tak krátké, rozvedu to na předvídatelné klišé, trapné klišé, opravdu ne vtipné klišé a nudné klišé. Film i přes veškerou svou snahu opravdu nesrší humorem (všeho všudy jsem se jednou pousmála), vleče se a v závěru se dočkáme jen jednoho silnějšího okamžiku, díky němuž nedávám odpad! Tohle se prostě nepovedlo. ()

Likan7

Ve většině až moc nerealistické, a právě kvůli tomu je Yes Day v porovnání s Yes Man suverénní poražený. Garner příšerně přehrává, Rammírez přehrává jen trochu a většina vtipných scén je o několik minut delších, než by bylo zdrávo a vtipných tím pádem přestávají být. Scéna se zmrzlinou? Fajn! Proč má ale proboha snad 5 minut a je po 2 jasný, jak dopadne? Stejně tak Prskaná. Potenciál to prostě nějaký mělo, ale ani zdaleka není film tak vtipný, jak by mohl, mít lepší scénář. Pokud si ale jen chcete s přítelkyní v pátek večer pustit nějakou krátkou, nenáročnou zábavu, u které vypnete mozek, bude se Yes Day líbit. ()

Hellierer

Čekal jsem příjemnou rodinnou taškařici a tu jsem vlastně dostal. Jenom to teda celé působí více křečovitě, než jsem očekával, přičemž konec je tak neuvěřitelně umělý, že se vám jednoduše budou protáčet panenky. Ale ta nejstarší dcera byla vyloženě kusanec, takže dobrý. ()

Sharpooter

Tato rodinná komedie nám ukazuje pěknou ukázku rozmazlených děcek, které si ničeho neváží, ani svých rodičů a ani jejich majetku. Nápad scénáře je dobrý, rodiče dají dětem jeden den, kdy jim na vše řeknou ano, ale každý normální člověk by tohle nikdy nepodstoupil, jelikož z toho, co se tam dělo (respektive z věcí které si děti vymyslely) jsem měl husí kůži a noční můry dalších pár dní po shlédnutí. Za těch necelých 86 minut jsem se zasmál možná tak jednou, a to byl ještě nucený smích v kolektivu.... Nedokážu si představit, že bych tento film mohl doporučit, nebo hodnotit lépe než 3/10. ()

Maximilianus

Zaujímalo by ma, či tvorcovia videli film Yes Man. Asi áno, keďže natočili tento slabý rodinný odvar bez humoru. Yes Deň bol asi fajn pre filmovú rodinu, ale pre diváka je to celkom nuda, keďže film stavia "humor" na výmysloch detí a akože blázneniu sa rodičov. Je to rodinný film, tak možno ako taká oddychovka s deťmi to celkom funguje, ale aj v tejto kategórii sa nájdu omnoho lepšie filmy. 5,8/10. ()

bearmeedek

Jedna rodina, tři spratci, dva rodiče. První půlka docela šla, bylo to i zábavné. Druhá půlka šla průběžně dolů a všechno pokazila. Propustka do celého světa zaručena - herci všech možných národností, těžkotonážní ženy, chyběly jen páry stejného pohlaví. Možná proto, že je film i pro děti. Ale kdo ví, jak to bude příště. ()

Oonika

No z ukázek to rozhodně vypadalo zábavnější, takhle je to jen další americká bláznivá komedie. Škoda, škoda, nápad mi to přišel skvělý. ()

Mrs.Vader

není to žádná extrémně závratná zábava a podruhé si to asi nepustím, ale na druhou stranu to nenudí, má to pozitivní atmosféru, stopáž tak akorát a Jenna Ortega je super všude, kde hraje, takže jestli si mám vybrat mezi dvěma a třema hvězdama, tak dávám tři. ()

unrocker

Na začátku to docela nadchne. Ale velký potenciál z dobrého nápadů pak zabíjejí dětské přání které jsou až americký stupidní. ()

tkey

Čekal jsem nějakou nenáročnou vykrádačku Yesmana a dostal jsem jí. Když se člověk dobrovolně přepne do vegetativního stavu a chce se jen zasmát, tak to ujde. Hloubku nečekejte, za tím skočte za Sashou Grey.... ()

Mr.Ward

Rodinná komedie pro všechny. To jsem zase něco pustil, ale ok, prostě taková průměrná klasika. Je to krátký, takže pohoda 😄 ()

Hemlock

Solidní komedie, která naprosto splnila mé očekávání. Na dnešní poměry upadajících rodinných komedií je Yes Day jednoznačně lehký nadprůměr - 60%. ()

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

21.04.2021

Streamovací gigant Netflix pokračuje v trendu obřího utrácení za nový obsah. Nově bylo odhaleno, že služba hodlá v letošním roce zase vypláznout neuvěřitelných 17 miliard dolarů. Tedy stejně tomu… (viac)