Řidič nabere dvě tajemné ženy, které má celou noc vozit z večírku na večírek. Pak se ale ukáže, co jsou obě zač – půjdou mu totiž po krku. (Netflix)

Thalin

Lucy Fry už v Akademii ukázala, že upírku hrát neumí, tak proč se do toho pouštěla znovu? Aby to tentokrát mohla vzít z té "neslušné" stránky? Nepovedlo se. A nejen jí. Děj měl trhliny, dialogy zrovna tak.. já se vlastně nudila a jen jsem čekala, jestli se tam teda stane něco zajímavýho. Nestalo. ()

Skimmy

Já jsem se prekvapive bavil, nevím jestli to bylo tím, že jsem na to koukal po nocni, a nebo jestli jsem polevil ze svých standartů, nicméne paradní jednohubka na nerflixu ()

JasiraEk odpad!

Velké očekávání jsem neměla (hlavně potom, co jsem si všimla, že ve filmu hraje Megan Fox), ale to co přišlo mě fakt dostalo. Děj postrádá jakoukoli logiku, hlavní postava se prostě nechá oblbnout pěknou holkou a to je tak všechno. Těšilo mě akorát to, že se tam v objevili herci z Vikingů a Hry o trůny, to jsou za mě jediné klady filmu a to je fakt málo. 30% ()

ArchAngel_

Příjemná jednohubka, chtělo to možná trochu přidat na rozpočtu, jehož část byla úplně zbytečně vyhozena na pár minut s Megan Fox … bez ní by to asi bylo i lepší, a možná by zbylo více peněz na delší a propracovanější akční scény. Přeci jen ty upírky by si zasloužili více prostoru. Bude pokračování? Hodnocení: 70% ()

OsahuKimina

4.5/10 Hned od začátku Noční zuby překvapí velmi dobře zvládnutým vizuálem nočního Los Angeles, který na mě vážně zapůsobil podmanivou, neonovou surreal atmosférou, která v doprovodu skvěle vybraného soundtracku do sebe zapadá v nečekaný zážitek. O to víc mě vadí náplň nebo spíš "nenáplň" celého scénáře, který je fakticky k uzoufání hloupě jednoduchý, že to muselo vymýt mozek i teenagerům, kteří mají nad postelí vyvěšeného Edwarda ze Stmívání. Casting je dobře zvládnutý. Obsazení se skládá ze sympatických herců, ale je to k ničemu, protože postavy jsou nám hozeny do chaosu tvůrců, kteří na diváka chrlí věci ze světa "TEĎ to takhle prostě bude", aniž by k tomu vyprávěli příběh. Následně kvůli tomu vše, včetně romantické části a pár komediálních prvků působí hrozně nelogicky, nuceně a nepřirozeně. A to ještě zapomínám zmínit akční scény, které byli odfláknuté. Co nejvíce rozstříhané a natočené z oddálených úhlu, aby na nich nebylo vidět jak jsou zoufalé. Je to škoda, protože ten výborný audio-vizuál se tvůrcům skutečně podařil a nabízel potenciál na zase jednou dobrý upírský film, stačilo ho jen ve zbylých aspektech lépe uchopit. ()

Mylan_ek

Příběh to mělo dobře zpracovaný celkově se mi to líbilo hlavní téma je upířina od toho se odvijí děj. Já jsem s filmem spokojený vraždy, láska, kousnutí, auta, sex, logika prostě dobře natočená upířina. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD