Mladý pár (Sydney Sweeneyová a Justice Smith) se začínají zajímat o sexuální život svých sousedů přes ulici (Ben Hardy a Natasha Liu Bordizzová). Poté, co zjistí, že jeden z nich partnera podvádí, počáteční nevinná zvědavost se mění v nezdravou posedlost. Jejich životy svede dohromady pokušení a touha, jež mají smrtící dopad. (Prime Video)

wege

Škoda, že nikdo z nich neumí moc hrát. Smith má divný hlas, ti dva od naproti špatné celkově, aspoň Sydney prodává své přednosti, to jí opravdu jde. To je hlavně u ní ten největší problém. Já si nemyslím, že by to byla špatná herečka, ale mám ji zaškatulkovanou v Euforii a nějak ji prostě nedokážu vidět jinak. Proto mi taky v tom filmu připadá, že neumí hrát, možná umí, jen mám prostě konstrukt, že to je ta holka, co dá každému, a ještě se nebojí cokoliv ukázat (Euforie). Ten film má ale fakt překvapivé zvraty, když si ovšem odmyslíte, že postavy často jednají velmi neracionálně. ()

Mamlas

Přesně hodinu a 30 minut se neděje nic zajímavého, jen baba1 a chlap1 sledují oknem babu2 a chlapa2 v protějším okně. Nuda jako svině. Pro zpestření se s chlapem2 vyspí baba1 a chlap1 se asi kvůli tomu oběsí. Furt nuda jak knedle. Pak je zajímavé vyústění, které bylo nečekané, a baba1 dostane přes prsty. Dobře jí tak. Pak následuje hloupý očekávatelný konec. Jen za tu jednu dějovou anomálii to nehážu do odpadu, ačkoli jinak to byl těžce nudný a nezajímavý průjem dobrý jedině tak k přetáčení. (11%) ()

SAINTS

V tomto filme Amazonu sledujeme mladý pár Pippu a jej priatela Thomasa,ktorí sa čoskoro stanú posadnutými dvojicou,ktorá žije cez ulicu potom čo boli svedkami ich sexu.Ukázalo sa,že tento pár je fotograf Seb a modelka Julia.Obaja sú kreativne typy v montrealskom byte a zdá sa,že majú všetko,ale je nevyhnutné aby to tak nebolo.A kedže Pippina posadnutost dvojicou rastie,začneme sa o nich dozvedať viac.Voyeurs je v mnohých ohladoch neuveritkne pritiahnutý za vlasy.Ak vám neprekažajú na filme niektoré nepravdepodobnosti budete sa na tomto erotickom thrileri celkom dobre baviť.Ak máte radi zvraty,tento film je ích plný a čoskoro sa všetky štyri postavy zapletu do siete klamstiev,zvádzania a tajomstiev.Cekovo je Voyeurs priemerny thriler a určite bude rozdelovat fanušikov tohto žánru.Najlepšie je znižit svoje očakávania.Sexuálne sceny sú presne take aké by sme od erotickeho thrileru očakavali,teda explicitne.Hlavne SYDNEY Sweeney je úžastná. ()

Mr.Ward

Erotický thriller je mrtvý žánr, který byl na vrcholu především v 90’s. Amazon nyní přináší nový film, který se muže pyšnit tímhle označením. A film je to vskutku skvělý. Nečekaně napínavý a zábavný, s tak dusnou atmosférou, že by se dala krájet. Člověk ani nedutá a říká si - kam až to zajde, co se ještě víc zamotává, to není možný… A když přijde hlavní zvrat, který snad nelze dopředu prokouknout a nikdy by mě nenapadl, je hotovo. Tenhle film mi vážně sedl, a rád ho doporučím. ()

blazma

Pro mě byla toto naprostá paráda. Ten děj byl famózní, průběh fakt super. Postavy ze začátku dost nezajímavé, ale postupně se to zlepšovalo, až jsem finále sledoval skoro se zatajeným dechem. Fakt tohle udeřilo na mojí notu s žánrem, který není úplně mým šálkem kávy. ()

srolyma

Soft porn bajka o šmírování, manželském i mimomanželském sexu a očních operacích s překvapivými zvraty, z které plyne poučení, že rčení co nechceš, aby bylo činěno tobě, nečiň jinému, platí pro voyeury dvojnásob. Takže stáhnout žaluzie, zatáhnout závěsy a dalekohled radši uklidit zase zpátky do skříně. ()

Drozdo57

Zo začiatku mi vadil iba Justice Smith. Proste sa na danú rolu nehodil. Časom som si ale začal hovoriť, že to vlastne ani nie je zlé. A potom prišlo rozuzlenie a záver a ja som si povedal, že tvorcovia sa mali držať kréda, že menej je niekedy viac. Keby to udržali ako drámu bez nejakých sílených šokov, mohol to byť o dosť kvalitnejší film. Takto to vyznelo dosť sračkovo. Proste dve hviezdy za tie dve... ...hviezdy. ()

rigby

Pěkně vygradovaný thriller, kterému nechybí zásadní dějový zvrat. Ačkoli na začátku jsem se trochu nudil, nabralo to pak šťávu a už jsem se nemohl odtrhnout. Atmosféra byla opravdu podmanivá. Stejně jako představitelka hlavní role. Jen ten závěr mohli autoři vynechat, to už bylo zbytečné a přehnané. A trochu to sráží celkový dojem. ()

fafejt001

SYDNEY  je  fakticky  krásná  ,  zejména  jaksi  nahoře  , že  jo  chlapi ,  leč  to  je  žalostně  málo . Tudíž  * a půl * .  Po  druhém  shlédnutí  je  nutno  říci , že  něco  na  tom  filmu  je . Proto  zvednu  na    * * * . ()

bonovox

Erotický thriller ktorý hlavne v záverečnej tretine dokáže prekvapiť niekoľkými twistami. Sydney Sweeney v hlavnej úlohe to celkom zvláda hlavne svojiim naoko nevinným zjavom. Ale celkovo to stačí len ba priemer. 60% ()

Hrabenka7

Tady měl někdo až příliš mnoho nápadů a vybrat jeden byl by to celkem fajn film. Bohužel tvůrci házeli do děje jeden zvrat za druhým a kvůli tomu druhá půlka filmu působí těžko uvěřitelně a překombinovaně. Motivace jednání jakékoliv postavy je mimo moje chápání.   Chlap na kterého by se dalo dívat žádný, označení erotický thriller je dost přehnané, ale nenudila jsem se. ()

Vena69

Lehce stravitelné, zábavné drama se zvrtlo v zákeřný, surový thriller tak rychle, že jsem to ani nestihl sledovat. Ano, některé věci jsou docela přitažené za vlasy a občas je něco dost velká náhoda, ale stejně mě to bavilo. Od začátku až do konce, všechny zvraty, tempo a vývoj děje - všechno mi to vyhovovalo a film jsem si dost užil. (Chápu i ty, kterým to přišlo jako moc náhod najednou, každý má míru snesitelnosti jinde.) Nejslabším článkem pro mě tedy není příběh, ale je jím jedna z postav - Thomas. On je tak slabý a nesympatický, že je za chvíli divákovi jedno, co se s ním stane a to je u jedné z hlavních postav dost škoda. Ostatní postavy jsou tu však skvělé - hlavně Pippa. Sydney Sweeney tady ukazuje, že si zaslouží dostávat velké, duchaplné role, protože na to prostě má. Celý tento film je v podstatě jen o Pippě a Sydney ten prostor dokáže využít. Je super, že erotické scény v tomto filmu neslouží jen jako lákadlo na diváky, ale jsou nezbytné a logické pro vývoj děje. 7/10 ()

snobold

Nečekal jsem mnoho, ale ve finále příjemné překvapení. On by to byl i solidní thriller nebýt slabší první půle, kdy jsem vlastně něvěděl co sleduju za žánr, hloupých dialogů (opět hlavně v první půlce), podivného (nelogického) vývoje děje a přehnaného závěru. Ze Sydney Sweeney může být časem opravdu dobrá herečka a z Bena Hardyho jakbysmet. Snímek rozhodně stojí za zkouknutí, znovu však vidět nepotřebuju. ()