Harald se chystá na cestu do Cařihradu a dá dohromady posádku z opravdu všelijakých lidí. Emma ze zrady podezírá Godwina. (Netflix)

Trevor

Ak sa vo Vašom okolí premnožia medvede alebo diviake, pošlite do lesa dve mladé sebavedomé ženy v bikinách a zvery nemajú šancu...to bežne v minulosti 12 ročné dievčatá chodili na lov a chlapci si dávali storky na Insta so psími uškami...co ci to mece, môže byť niekto až taký dement...okrem toho zlí muži obchodujú so ženami otrokyňami a žena svorne podporí milenku svojho muža. Kiež by to tak bolo v realite a človek by nemusel počúvať ohováranie jednej kolegyne na adresu tej druhej v trvaní 3 hodiny presne 3 sekundy potom, ako tá opustí miestnosť... ()

kenkaku odpad!

Pipka ze Sýrie - vědkyně vs vysmažená dutina z Grónska. Střih. Pipka s křížem a další pipka si chrochtají jak jsou boží. Střih. Tlupa neandrtálců utiskuje pohanské ženy… střih. Pipka s křížem ohlašuje těhotenství - celé město jásá. Střih…. Chlap - otrokář. Střih. Pipka s křížem bojuje s chlapem. Chlap prohrává. Pak si holky povídají. Do hovoru vstoupí chlap a řiká co mají/nemají holky dělat. Holky na něj serou a udělají si co chtějí. Chlap je prostě zmrd. 1/3 epizody za náma. Zpráva přijata. Prakticky zbytek epizody není o ničem jiném. S pravidelnou dikcí se střídají scény, kde chlap je buď debil nebo zmrd a žena je buď týraná, chytrá nebo totálně super a boží. A prakticky non-stop se žvaní. Teď koukám. Tohle režíruje ženská. Ale to bude určitě náhoda. ()

LachtanShows

Linky se rozutekly do tolika míst, že je třeba je chtě nechtě porovnávat a paradoxně mi asi prozatím nejvíc zajímá ta z Anglie, kde mám trochu slabost pro královnu Emmu. A taky furt naivně doufám v návrat mého oblíbence Knuta. Ať už tam nebo do Kattegatu. ()