Během plavby do Cařihradu se posádce vymstí špatné předpoklady. Olaf se vydává za Haraldem a Emma je paranoidní až za hranice příčetnosti. (Netflix)

LachtanShows

Trochu nervylechtající scéna s protrženou hrází se snaží vykompenzovat opravdu tristní množství akce, kterou letošní řada přináší. Nechybí mi tolik, ale zas tak střídmě bych s ní nešetřil. Snad se to zlomí ve chvíli, kdy Olaf dožene Haralda nebo se ten naopak vrátí s posilami na Kattegat. ()

kenkaku

Woke nářez pokračuje (režie stejná feministická pizda jako minule). Takže začínáme mlácením obličeje o kobereček (prémie budou) ještě by to tam nějak chtělo narvat holokaust (přehráním? Jen vyčkejte do konce)… Celý seriál se dvěma epizodami odkopal jako jedna velká feministická agitka (všechny ženy jsou bezchybné, muži si střídavě prosazují jednu pochybnou vlastnost za druhou). Nejvíc to svítí v linii s těhotnou pipkou. Na její non stop sluníčkářský výraz jsem už alergický. Epizoda má 4 linky a ve všech se jen žvaní. Náznak nějakého směru děje a napětí (jako měla třeba minulá řada) nula. Dění na řece je alespoň něco neokoukaného (ta vytáhla epizodu z odpadu). Vše ostatní je vyloženě úplně zbytečné a o ničem. ()