Coral, Gina a Wendy si v Almeríi zařídily nový život a našly nové lásky. Romeo ale prahne po pomstě, takže holkám jejich idylka dlouho nevydrží. (Netflix)

EvilPhoEniX

Finále La casa de Puta máme u konce a je to opět sympatická a zábavná jízda. První série je u mne sice nepřekonaná, protože tam postava pasáka dostává nejvíce prostoru a jeho moudra a filozofování si bere to nejlepší z Berlína, takže to mě velmi bavilo + se tam dopodrobna rozebírá celý systém bordelu a je to sexy, inteligentní i působivé. Ve 3. sérii už jde jen čistě o Revenge a kdo z koho. Potěší nová záporná postava sicario z El Juareze, který si tu střihl fajn magora a skvěle se tu hodil. Záporáci tu jsou velmi povedení a trio šlapek funguje taktéž, hlavně Coral a Wendy jsou top. Napětím se zde opět nešetří, hudba solidně graduje a přibývá i mrtvol. Škoda, že po příběhové stránce to až tak neoslní, divák dokáže vytušit jak to celé dopadne, ale s tím se dokážu smířit. Finále je hezky akční a Asier Etxeandía si zaslouží oscara, ten ty padouchy může hrát do smrti ( především pasáky!). Zábavná španělská mini série od tvůrců La Casa de Papel jak má být. Uvidíme, s čím příjdou příště, když oboje skončilo. 7/10. ()

mzss1

[68%] Tak a máme tu třetí a asi už poslední sérii téhle bláznivé španělské série. První byla celkem v pohodě, místy ujetá, logika haprovala, ale ok, pohodové 3*. Druhá už mi přišla nudnější. A tahle třetí mi přišla ze všech nejnormálnější. To prostředí bordelu je sice fuč, ale rychle mi to ubíhalo, postavy mě bavily a logických děr zde bylo minium. Sice finále bylo takové už očekávané a přeakčnělé, ale ok. Další sérii bych asi už vynechal, ale na 1 vidění mě tohle celé docela bavilo. ()

M.i.k.e

třetí série je sice  něco lepší než dementní druhá řada, ale i tak je jedině dobře, že tímhle celý příběh uzavřel, protože už prostě nebylo kde brát. Na oko se i tady sice pořád něco děje, ale v jádru se Sky Rojo spíš motá v kruhu a kupí na sebe prvoplánové zvraty právě proto aby se něco dělo. Coral jen potvrdila že je jednou z nejdebilnějších postav poslední doby a nově příchozí postavy na obou stranách barikády dojem zrovna nevylepšují...40% ()

Dakken

Až mi bolo ľúto že je to také krátke a seriál treťou sériou končí, no v najlepšom treba prestať. Sky Rojo bavilo od prvej série, zaujímavým dejom a skvelým ústredným triom na čele s Lali Espósito, ktorá je krásna. Nie je ani jedna linka, ktorá by nebavila a kratšia stopáž je silnou stránkou. Prakticky sa stále niečo deje a seriál si drží slušné tempo. Veľmi podarené zakončenie veľmi podareného seriálu. ()