George Washington s motorovkou a masivní pivař Sam Adams v téhle parodické verzi americké války za nezávislost Britům ten jejich čajíček pořádně osladí. (Netflix)

666Carnage

Je to hrozná kravina, ale ja se bavil těma narážkama. Byly snad úplně na všechno. Několikrát jsem se fakt upřímně a nahlas zasmál. Líbila se mi animace a soundtrack se taky povedl. Pro tu zábavu a originalitu dávám 80% ()

iXtr3m3

Slabé s odretými ušami tri hviezdy. Menej vtipu, ako by človek očakával, resp. takého vtipu, ktorý by človek očakával, toto bolo pre čisté americké redneck (sub)publikum. Oceňujem originalitu resp. šialenosť pri spracovávaní témy a narábaní s historickými postavami, oceňujem gore, ale to je tak v podstate všetko. Za odvahu takéto niečo urobiť dávam 50%, ale ani o chlp viac. ()

Hanys_

Pár luxusních nápadů, ale většinu času až přílišná snaha zapůsobit pubertálními vtípky. Fakt jsem měl až moc často pocit, že sleduju scénář napsaný 14letými kluky.  4.5/10 ()

Zik2

Mohli se potkat anglický král Jakub I., George Washington, Abraham Lincoln a Thomas Edison? A byl Edison Číňanka? V této bláznivé parodii na americký vlastenecký kult zní odpovědi ano. O tomto filmu už se ani nedá říct, že zachází s historickými fakty svévolně, spíše se v historii volně inspiruje k vytvoření surrealného a celkem zábavného příběhu. Nejvtipnější je asi pojetí amerických stereotypů o sobě samých a o Britech, kteří, jak už víme z mnoha jiných amerických animáků, mají ošklivé zuby, a dále závěrečná scénka, kde se nově zrozený národ pohádá o řadových otázkách, zbraních, právech homosexuálů atd. ()

BOURQUE

Veľký crossover rôznych historických osobností (a tak trochu udalostí) USA, „paródia americkej demokracie“, mnoho (nie vždy) nezmyslov (a nie vždy vydarených vtipných momentov) v zaujímavom servírovaní. Jak to, že v produkcii nefiguruje Seth Rogen? Mimochodom, obrazová kvalita animáku je solídna (je to v poriadku). P.S.: Pesnička Freebird od skupiny Lynyrd Skynyrd dokáže očariť za každých okolností. Osobné hodnotenie: 75% (***) ()

CaptainCzech

Téma a animace vypadli zajímavě a tak jsem tomu dal šanci. Bohužel až na několik povedených scén a narážek na historii USA jsem se u filmu poměrně nudil a kolikrát se v něm mluvilo zbytečně moc sprostě (a to jsem fanoušek South Parku). Každopádně je to šílená jízda, která mě bohužel nesedla i když potenciál tam je. Za mě standartní 2* ()

Maximilianus

Nápad dobrý a originálny. Film obsahuje veľa narážok na iné filmy a britskú/americkú kultúru. Niektoré nápady a scény vyšli lepšie a boli celkom zábavné, zvyšné iba ukázali snahu, ale pointa a vtip neboli dotiahnuté do úspešného konca, čo je škoda. Určite America nie je pre každého, ale nájdu sa určite jedinci, ktorí ju budú považovať za majstrovské dielo. Za mňa 5,8/10. ()

Sharpooter

Zkráceně jde o film, který si dělá srandu z Americké historie a velmi často improvizuje. Tohle nebylo nic moc zajímavého, zasmál jsem se jen několikrát. Možná by se mi film více líbil, kdybych bydlel v Americe a znal trochu více americkou historii, abych pochopil úplně všechny vtípky. Ale ty vtipy, které jsem pochopil byly většinou nic moc, možná bych řekl spíše otravné. Nemá cenu zde vypisovat všechny věci, které mi vadily, abych vám zároveň nevyzradil děj. Příběh byl, ehm, no prostě hrozná improvizace... a hlavně zesměšnění historických událostí takovým to způsobem (ne moc vtipným) se mi moc nelíbilo. Celkově je to čistý průměr. 5/10 ()

Zombiepod

Ako celok to za veľa nestálo, ale tie gagy, narážky a vsuvky (a či ich bolo!) spravili v podstate celý film. Jednoduchá, trochu vulgárna zábava, ktorá viac-menej presne definuje stručnú históriu a ducha Ameriky. Toto sa Netflixu celkom vydarilo. ()

RAFT

Takový jiný animák.Dosti ulítlý animák který,si dělá srandu z Americké historie.Zábavné,ulítlé. Ještě přidat South Park a bylo by to ještě lepší.60% ()

kpt.Johanson odpad!

Postrádá to jakoukoli vtipnou zápletku a jakýkoli humor. Takže se dostáváme do bodu, kdy je vtipné, že se někdo vybleje do hrobu, nebo se prostitutka vykadí na koberec, jako v Méďovi. což je něco co se za humor nedá považovat...  Takže byhc to spíš označil za hloupé a ubohé.. To už i Toxický mstitel je lepší než tohle.. ()