Depeche Mode: A Question of Time

(hudobný videoklip)
všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný
Veľká Británia, 1986, 4:04 min

A Question of Time je třetí singl z pátého alba „Black Celebration“ britské elektronické kapely Depeche Mode ve kterém kapela začala spolupracovat s jejich dvorním režisérem a fotografem Antonem Corbijnem. Černobílé video zachycuje kapelu při koncertu, který se uskutečnil v Kalifornii na místě zvaném Irvine Meadows Amphitheater a postupně se střídá s prostřihy motorkáře, který veze batole a jede na sajdkáře starého modelu Harley-Davidson ze 40. let. Batole předá členům kapely a poté sám skončí ve... Skladba je součástí video kompilací Strange, The Videos 86-98, The Best of Videos Vol. 1 a Video Singles Collection a živě jsme ji mohli vidět na koncertních záznamech Live Monsters, Touring the Angel - Live in Milan, Tour of the Universe - Barcelona 20/21.11.09, Depeche Mode live in Berlin. (Trajektt)

Anderton

Corbijn pochopil, čo jeho noví "podriadení" potrebujú a pripravil im klip, ktorý navždy zadefinoval ich temnejší imidž. Nejde ešte o dokonalé dielo, Mickey Mouse mi dodnes lezie na nervy, rovnako aj Gahanovo čierne tielko. Ale sú tu aj krátke zábery z amerického turné a proste je to celé čiernobiele, takže ako celok mám tento klip rád. Pieseň ma ale baví iba v rámci albumu, koncertne neviem prečo stratila niečo zo svojho kúzla. ()