Depeche Mode: The Best of Videos Vol. 1

(video kompilácia)

01. Just Can‘t Get Enough - režie Clive Richardson (1981)
02. Everything Counts - režie Clive Richardson (1983)
03. People are People - režie Clive Richardson (1984)
04. Master and Servant - režie Clive Richardson (1984)
05. Shake the Disease - režie Peter Care (1985)
06. Stripped - režie Peter Care (1986)
07. A Question of Time - režie Anton Corbijn (1986)
08. Strangelove - režie Anton Corbijn (1987)
09. Never Let Me Down Again - režie Anton Corbijn (1987)
10. Behind the Wheel - režie Anton Corbijn (1987)
11. Personal Jesus - režie Anton Corbijn (1989)
12. Enjoy the Silence - režie Anton Corbijn (1990)
13. I Feel You - režie Anton Corbijn (1993)
14. Walking in My Shoes - režie Anton Corbijn (1993)
15. In Your Room - režie Anton Corbijn (1994)
16. Barrel of a Gun - režie Anton Corbijn (1997)
17. It‘s No Good - režie Anton Corbijn (1997)
18. Only When I Lose Myself - režie Brian Griffin (1998)
19. Dream On - režie Stephane Sednaoui (2001)
20. I Feel Loved - režie John Hillcoat (2001)
21. Enjoy the Silence 04 - režie Uwe Flade (2004)
22. Precious - režie Uwe Flade (2005)
23. Suffer Well - režie Anton Corbijn (2006)
+ The best of Depeche Mode, a short film. (exciter)

Kass

Třetí video-kompilace Depeche Mode by dle názvu měla obsahovat ty nejlepší videoklipy co byly k singlům kapely k datu vydání natočeny . Abych pravdu řekl, podobné výběry se mi už v dnešní době, kdy jsme všichni "připojeni", zdají přežité. Každý si může sednout k YouTube a tam si kdykoliv pustit to své vlastní best of. Těžko v tomhle ohledu taky říct, do jaké míry měla na výsledné podobě výběru podíl kapela samotná. Když už, tak bych souhlasil s vydáním nějaké ultimátní kolekce kde by byla přítomna úplně všechna videa. Takhle je to jen tahání peněz z kapes nebohých fanoušků. Vtip na konec? Video-kompilaci mám samozřejmě doma! ;-) ()

Naghavi

Oproti DVD ''The Singles 86-98'' zde přibyli jen novější videoklipy od ''Exciteru'' výše...I tak dávám 5 hvězdiček :-) ()

Anderton

Obsah je samozrejme čistá stovka, od totálnej naivity a klišé počiatku 80. rokov cez vyzreté videá Corbijnove až po tie problematickejšie takého Hilcoata, alebo Fladeho. Prečo ale táto kompilácia videoklipov vznikla, je rovnaká záhada, prečo vyšla výberovka The best of. Máme tu predsa oveľa zaujímavejšie prierezy The singles a čakám, kedy vyje tretia časť. Tým pádom je hviezdičkové hodnotenie nezmyselné, komerčnosť chalanom z kapely nesvedčí a mali by sa občas proti vydavateľstvu a ich rozhodnutiam ohradiť. Ak na podobné ždímačky prachov nadáva väčšina fanúšikov, prečo sa potom vydáva znova už raz vydané? ()