Beverly R. Sutphinová (Kathleen Turnerová) je dokonalou gazdinkou a vzornou manželkou zamestnaného zubára Eugena (Sam Waterson) a chápavou matkou dvoch dospievajúcich detí. Je však trocha neurotická a neupokojí ju nič iné, len kruté ohováranie, ba často až obscénne hovory, ktorými najčastejšie obťažuje susedku. Na jej reči, pohoršovanie či šírenie klebiet doplatí životom niekoľko obyvateľov mestečka. Dôkazy proti Beverly vedú až k jej zatknutiu a následnému súdnemu procesu. Žena je veľmi populárna a obyvatelia ju nevnímajú ako vraha, ale ako významnú miestnu celebritu, ktorá preslávila ich mestečko. (TV JOJ)

MartinezZ

Průměrná krimi-komedie se "sériovou mámou", která si bere osobně a až doslova věty typu "to je na zabití, já ji zabiju a chci, aby umřel/a". Ano, mohlo to být ještě zajímavější, ale mě to sedlo, protože takováhle blbost, kde vulgarity a drobné vnitřnosti jsou používány s humorem a vtipem a ne k laciné bezúčelnosti (jak už je, bohužel, zvykem), se zase tak moc nevidí. ~~~ Rozhodně si odteď dávejte bacha, abych vás nenačapal, jak urážíte zubaře, žerete živé bytosti, nepoutáte se v autě, porušujete nepsaná módní pravidla nebo, nedejbože, NETŘÍDÍTE ODPAD! Protože to, to je fakt na zabití. ~~~ "Vůbec netřídí odpad. Nesnáším jí." "A jak já ji nesnáším, někdo by ji měl zabít." "Pro dobro planety by měla umřít..." ()

mysiak

Túto trošku inú komédiu, si pamätám ako malý, že bola vtipná a trošku iná ako vtedy boli komédie, a že Kathleen Turner vyzerala ešte ako tak k svetu... ()

blackrain

Ale, že to byla starostlivá žena, co? Jen jí trošičku hráblo, ale opravdu maličko. Tak začala věci, které jí štvaly řešit po svém. Neviděla holt jiné východisko a napadla jí ta nejjednodušší věc. Kathleen Turnerová byla výborná. ()

slunicko2

Milá černá komedie aneb Olízej mamince nohy, get ´em all wet. 24letý Matthew Lillard (syn) či 20letý Justin Whalin (Scotty) jsou příjemnou třešničkou pro milovníky pěkných kluků. ()

dyfur

.......napriek nespornej brutalite,ktorá bola vo filme-viac naznačená ako videná- tak napriek tomu to vnímam skôr ako čiernu komédiu ako nejaký horor-thriller ....také a la Vreskot.....bavilo a baví stále... ()

kagemush

Asi nejkomerčnější Watersův biják,- s partem skvěle se hodícím k Turner.-Tak mě napadá jak jiný by to byl film,kdyby se Divine dožil(a). ()

Hennes

Na Kathleen Turner je tu sice znát těch skoro 10 let od Honby za klenotem Nilu, ale její vizáž přesně sedí s titulní rolí. 10 let zpátky by se na to opravdu nehodila. Tady je to ta správná bodrá matka. Musím přiznat, že jsem se u toho pobavil. ()

lucieK

Ja si nemůžu pomoct, vím že tenhle film je hovadinka, ale nemůžu mu dát míň jak 4 hvězdičky. Vždyť Kathleen Turner byla naprosto dokonalá. Takhle jsem se už dlouho u žádného filmu nenasmála. Snad nejlepší scéna byla, když hlavní hrdinka vraždila sousedku vepřovou kýtou....Vážně film k popukání. ()

JohnSmith odpad!

Opravdu nechápu kam až Kathleen Turner klesla, když vzala tak strašnou roli v jednom z nejdebilnějších filmů jaký jsem viděl. Kdyby to bylo aspoň trochu vtipný. ()

Ironfood

Námět na mě nepůsobil nijak zvlášť originálně, ale slušná černá komedie by se na jeho základě určitě natočit dala. Jenomže by to chtělo humor a nějakou atmosféru. Tenhle snímek působí jako kombinace špatného rodinného sitkomu s céčkovou hororovou komedií pro teenagery. Tvůrci se prakticky vůbec nezabývají vývojem motivace vražedkyně, což by podle mě mohlo přinést pár vtipných okamžiků. Taky mi dost vadilo extrémně nesmyslné chování většiny lidí, obzvlášť policistů. ()

xaver

Ujetý film s ujetým námětem od ujetého režiséra. Jediné, co má na tomto snímku hodnotu je skutečnost, že pomluvy mají neuvěřitelnou sílu. ()

wosho

Potenciál na černohumornou satiru na průměrnou americkou rodinku z předměstí to má, ale zpracování je nevýrazné a ubphé. Jediným kladem je tady dokonalá máma, manželka a sousedka K. Turner v jedné z posledních dobrých rolích. ()

LBsmoke

souhlasím s tím že ten film měl na víc.. takhle je to jen pekelně černá komedie která nakonec s tou svojí lehkostí vyšumí... ale najednu stranu sem si ho pro to teď pustil.. úlohu splinil neoslnil pobavil.. a Kathleen Turner měla skvělou "horší stranu" ()

Oralfabet

Já před shlédnutím tohoto filmu: Glorifikace a idealizace sériových vrahů je z morálního hlediska neospravedlnitelná. Já po shlédnutí tohoto filmu: 😍😍😍🤤🤤🤤 9/10 ()

maty39

Bohužel mi nesedl styl humoru a Kathleen Turner už není ani moc hezká. PS: I když na začátku tvrdí, že je film natočen na základě skutečných událostí, tak věřte tomu, že se jedná čistě o fikci. ()

Rathalos

Kathleen Turner v ulohe sialenej zeny v domacnosti,ktoru zahrala vyborne,perfektny thriller s prvkami cierneho humoru a dokonca podla skutocnej udalosti,co by som necakal...:-) ()