Krajina dávnych vekov III. - Čas veľkého dávania

• Česko Země dinosaurů 3: Velký dar (viac)

Do Veľkého údolia sa zrútil obrovský meteorit, ktorý znemožnil mierumilovným dinosaurom prístup k vode a potrave. Odvážny Nôžka je ochotný pomôcť a vydá sa s kamarátmi hľadať vodu. Objavia veľké jazero medzi Veľkým údolím a Záhadnými diaľkami, kde žijú nebezpeční Ostrozubovia. (STV)

Arachneuss

Ten film si bráška pouští tak často, že ho za chvíli budu umět recitovat. Jinak lepší než ostatní blbůstky, mne by to před 10 lety zajisté potěšilo. ()

Baxt

Disneyho sen o neškodných a zároveň poučných filmech, dovedený do absolutního extrému. Veselá zvířátka, veselé písničky a veselé prostředí. Nožička a spol. se pomalu transformují do Teletubbies druhé generace. Direct-to-DVD zrůdnost, kterou měli tvůrci pohřbít už po prvním díle. ()

Terva

Je zajímavé jak po první nádherné jedničce je natočena podprůměrná dvojka a teď jsem se tak trochu bál trojky. Nakonec velká spokojenost. ()

majo25

Tretí film o skupinke dinosaurích mláďat pokračuje v nastavenom smere ako z druhého filmu. Výplň tvoria hlavne detinskosti, spievania a rôzne eskapády postavičiek. Vďaka akčnejším a dramatickým scénam ale o niečo málo záživnejší ako druhý film. ()

Rathe

Na to, že už to je 3. díl, tak pořád se to drží na velmi slušné úrovni... písniček je film plný, grafika se zlepšuje a dobrodružství jsou neustále zajímavé. ()