American Horror Stories

• USA American Horror Stories
USA, (2021–2023), 14 h 23 min (Minutáž: 38–52 min)

Paris Jackson, Matt Bomer, Sierra McCormick, Billie Lourd, John Carroll Lynch, Aaron Tveit, Naomi Grossman, Cody Fern, Charles Melton, Danny Trejo (viac)

American Horror Stories je voľné pokračovanie oceneného antologického seriálu od Ryana Murphyho a Brada Falchuka s názvom American Horror Story. Týždenný antologický seriál bude v každej epizóde predstavovať iný hororový príbeh. Od roku 2011 tvorcovia AHS nanovo definovali hororový žáner rôznymi časťami, v ktorých sa objavil strašidelný blázinec, sabat čarodejníc, putovná šou čudákov, strašidelný hotel a samotná apokalypsa. Televízny seriál vychoval zástup oddaných fanúšikov, ktorí netrpezlivo čakajú, aké hrôzy prinesie ďalšia kapitola. (Disney+)

Recenzie používateľa DavidHolub k tomuto seriálu (12)

Season 1 (2021) (S01)

Docela povedená hororová antologie. Nejlepší epizody: 1., 3., 6. ()

Pochmúrny dom 1. časť (2021) (S01E01)

Zatím 80%! První díl je podle mě dost dobrý, rozhodně nenudí, je zajímavý a děsivý! Těším se na další díly! ()

Pochmúrny dom 2. časť (2021) (S01E02)

První díl je skvělý, druhý díl je totální hovadina. Nudný, hloupý... Velký zklamání. 30% ()

Film (2021) (S01E03)

S tímto seriálem je to jako na houpačce. První díl skvělý, druhý příšerný a třetí dost slušný! Naprosto vyhovující stopáž, takže nebyl čas se nudit. Takže tento díl hodnotím jako: Krvavý, zábavný, dobře provedený. 70% ()

Neslušný zoznam (2021) (S01E04)

Docela slušný díl, některé scény nechutné. Zamrzí pomalejší rozjezd, takže se něco dělo jenom v posledních patnácti minutách. Ale jinak stopáž vyhovující, zábavné, krvavé. 60% ()

Ba'al (2021) (S01E05)

Spoiler: Čekal jsem více, bohužel. Stopáž byla sice vyhovující, ale příliš podle mě nebyl tak dobrý a zajímavý. Kdyby to na ženskou nenastražili bylo by to podle mě mnohem lepší. Co se týče konce, ten jsem také čekal lepší. Ale nebylo to špatné. 60% ()

Season 2 (2022) (S02)

První dva díly jsou skvělé, zbytek série vyplňují pouze průměrné a podprůměrné epizody. 6/10 ()

Domček pre bábiky (2022) (S02E01)

Docela povedený díl, i když jsem očekával trochu více.. 7,5/10 ()

Aura (2022) (S02E02)

Povedený díl, druhá série mě zatím příjemně překvapuje. ()

Jazda (2022) (S02E03)

Dost slabý, především nudný díl. Doufám, že další díly této řady už budou lepší. 4/10 ()

Krvavá Mary (2022) (S02E05)

Tak výborná hororová postava a tak slabé provedení, škoda... ()

Nekro (2022) (S02E07)

Zvláštní díl, ale bavilo mě to ()