Brad Pitt je na čele skupiny nájomných vrahov s najrôznejšími schopnosťami a kreatívnymi spôsobmi ako pripraviť jeden druhého o život. Ich jednotlivé úlohy sú prepojené, no zároveň dýchajú jeden druhému na krk. A to všetko na pozadí nezastaviteľnej nonstop jazdy naprieč Japonskom. (Itafilm)

majorzeman13

Skvělý akční snímek. Nadprůměrnýýýýýýýýýý,povedený biják roku. Krvavý,drsný,brutální + humor a dost dobrááááá akce ! Pro fanouška akčních filmů povinnost !! ()

Vejlupino

Low cost Tarantino, nebo teda pokud by měl Tarantino na svůj styl copyright tak by rozhodně z tohohle filmu vytřískal nějaký ten dolar. ALE i přes nevelkou originalitu se na tu zběsilou akci pěkně kouká a furt se tak nějak bezděčně usmíváte a dostane chuť se takovým vlakem projet. No a ještě k tomu ušetříte minimálně jednu hodinu u terapeuta a možná k němu nebudete muset vůbec a to se za cenu jednoho lístku rozhodně vyplatí! ()

Dratini

Nářez. Přitom samotný film je spíš metaforou pro starý parní vlak, který se na začátku rozjíždí pomaličku. O hodinu později se už valí krajinou, kotelník zběsile přikládá do ohně, u toho se maniakálně směje, aby o další drahnou chvíli později utrhnul z vlaku brzdu. A vlak se nezadržitelně řítí... ()

JenTR

Čekal jsem více, je to taková kýčovitá slátanina, hodně je tam růžové barvy...vůbec nevíte proč se tam perou, kdo je kdo a co si udělali, na konci to jakž takž pan padouch vysvětlí jednou větou. Je vidět, že se tvůrci snažili o Tarantina, něco jako Kill Bill, ale je to trochu blbější. Ovšem je zde neotřelý humor a často film balancuje na hranici parodie, což je zase milé. Brad Pitt by tu v reálu asi 10x zemřel, ale na konci je jako rybička a všechno v pohodě přežije bez mrknutí oka. Film má poměrně drastické scény, ale spíše se jen usmějete. Jeho síla je především v dialozích, jinak je to občas až zdlouhavé a nesmíte u toho moc přemýšlet. Nebo Vám dojde, že je pěkná blbost, že vlak jede dvě hodiny a uvnitř se vraždí lidi a nic se nestane, průvodčí tu nejsou, policie neřeší...zrovna v Japonsku, kde mají všude kamery a důraz na bezpečí. Tady si chlápek sám vybírá flašky v baru. Pak zabili ještě nevinného strojvůdce? No divné... P.S. Dal jsem tomu dvě hvězdy, ale třetí tedy se zavřenými oči přidávám ještě za to, že se tam legračně mlátí předměty, kterými byste to nečekali. ()

Silverstone

Trhák v tarantinovském stylu, který je nabitý nejen násilím, ale i doopravdy morbidním situačním humorem a zvláštními metaforami. Karma je zdarma a motoráci si ji vypijou až do dna. ()

razzy1230

Co na tohle dodat. Trefili se přesně do mého stylu. Akce, vtip, a hromadu dalšího narvali do jednoho vlaku. Zabiják co po pauze chce mít klidný úkol a vše je jinak. Nakonec zjistí že tam není sám z oboru. Jiní zase plní jiné úkoly či pomsty a to v jednom vlaku. Vše se spojí vjedno a hraje to skvěle spolu. Bohužel to chvilku ke konci začíná trošku pokulhávat. Ale tohle je určitě film, který stojí za to zhlédnout. Více takovým filmů bych si přál. Vracečky připomínají Richieho styl, ač někdy zbytečné, tak tohle má svůj styl a Leitch si mě tímto filmem získal na plno. Akční komedie prostě umí. ()

Nick182

Dlouho jsem se tomuto filmu vyhýbal, protože jsem se bál, že to bude jako Gray man. Opak je pravdou... Neskutečně luxusní, akční komedie, která mě opravdu bavila od začátku do konce. Naprosto perfektní herecké výkony i mini role typu Channinga Tatuma, Michaela Shannona, Ryana Reynoldse či Sandry Bullock. Doporučuji všem. Milovníci komedií Guye Ritchieho typu Sbal prachy a vypadni či Podfuck si tento film jistě užijí dvojnásob. Já tedy ano a proto si teď Přidávám tento nový film k mým oblíbeným.👍 5/5 ()

BigJohn02

Docela našlapaná akční šílenost odehrávající se převážně v Šinkanzenu. Boží postavy, ujetý krvavý děj, který  občas připomíná Tarantina. ()

Luposos

Hej kámo, viděls ten Balittrejn, hej supr hlášky, co kámo, to byla jízda, kurva fakt hustý, parádní meganářez! Úplně vidím ty poďobané chlapce s opožděnou pubertou, jak na sebe na učňáku hýkají oslavné ódy na tenhle "fakthustejnářez", poté co to zkoukli s vytřeštěným zrakem, přiblblým šklebem co měl být světaznalý úsměv a dlouhou erekcí, jednak z těch krutopřísných hlášek a jednak z té slečinky v sukýnce z dívčí školy. Nene. Za mě zcela zbytečně vyhajpovaná slátanina 100x viděných póz, gest, úderů, akcí a rádobyzvratů. Nad nelogičností většiny děje se nepozastavuji, ta prostě patří k žánru. Děj je však otravný, postavy tupé, kecy po deseti minutách nekonečně nudné. Jediné plus je stále sympatický a s lehkostí hrající Pitt a jako třešnička na dortu pak ta umělohmotná figurína na konci, která se kdysi podobala Sandře Bullock.  Současných, zcela nesmyslných 80 %, už bude jen a jen klesat. ()

lineker

Tváří se to jako Tarantino, ale samozřejmě to není Tarantino. Komedie bez přesahu, který do svých filmů Quentin, vždy dokáže umístit. Takže co mne z tohoto japonského šinkansenu zůstane v paměti, je skvělý Brad Pitt a to, že když na někoho ukazuješ prstem tři další míří na tebe. ()

Falanx

90% Velice velmi vymazlená videoprdka. Hodní zabijáci proti nehodným, ale ze začátku jaksi nevíte kteří jsou kteří. Tohle je vlak, do kterého se vyplatí nasednout a počkat si do cílové stanice. ()

Vilda_Vii

Na filmu je hlavní tahák Piťák.  Film je označen jako akční komedie.  Doplnil bych potrhlá akční komedie. Pit je skvělý, skvělé zvládá bojové scény, vtipné hlášky, ale na mé gusto z něj režizér dělá zbytečně divňouse. Je to sice součást konceptu, kdy Pit hraje zabijáka Berušku, který se rozhodl skoncovat se zbraněmi, ale trochu se mi stýská po charakteru, který si Piťák obvykle na plac přináší. Myslím, že mu charismatičtí hrdinové sednou lépe.  Od začátku do konce si vás děj přidrží u obrazovky, což je fajn. Doporučuji sledovat v kině nebo s pěknou zvukovkou a klidnými sousedy. Skvělé efekty posouvají film do vyšších pater mezi akčními komediemi. Doporučuji ()

Tusak

Ľutujem, že som na tom nebol v kine. Robí si to zo seba srandu, je to komické a zároveň to dokáže mať pekné vážne scény. Veľmi dobrá odreagovačka. 8/10 ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch