Ascendant

• Austrália Rising Wolf (pracovný názov)

Mladá ochrankyňa životného prostredia, Aria Wolf (Charlotte Best), sa prebúdza unesená a uväznená vo vysokorýchlostnom výťahu 120-poschodovej budovy v Šanghaji odkázaná na milosť a nemilosť svojich mučiteľov. Stratila pamäť, a preto nechápe, čo od nej únoscovia požadujú. Pomaly si však začína uvedomovať, že má v sebe neuveriteľné schopnosti, ktoré tajila, aby ochránila seba aj rodinu. (Arsenal83)

Mikecat

Psycho vo výťahu, dokonca celkom slušné, keby mala Charlotte na sebe niečo viac sexi ako rifle na traky a sveter, možno by bola jedna hviezda navyše. Inak zahrala vynikajúco, chcelo by to sem tam akčný prestih alebo ozrejmiť viac nadprirodzenu schopnosť z detských čias - silu prírody, kde dievčatá bojujú za ekologickejsiu planétu. Nepochopil som nezmyselné vyliezanie a vliezanie do výťahu - ďalšia * dolu,  záver pekný osviežujúci. ws ()

Arsenal83

Až za takú hrôzu film nepovažujem, hoci v zahraničí vraj ľudia odchádzali húfne z kina. Dá sa to aj pochopiť, komu sa chce hodinu a trištvrte pozerať do výťahu? Film má to tradičný naratív poslednej doby. Dievča disponuje superschopnosťami a to spojili s tým, že musí bojovať proti zlým Rusom. Na západe má všetko zlo ruský alebo iný slovanský prízvuk. Ale inak herecký výkon Charlotte Best bol dobrý na to, že ide o béčko. Nebol the best, ale bol dobrý. ()

oveckaoa odpad!

To byla nějaká parodie na x meny nebo co to bylo? Ženská je uvězněná v výtahu a nějací chlápci ji pořád posílají nahoru a dolů s tím, že pokud jim dá informace kde kdosi je nechají toho. Aby měla o motivaci postarané unesli a mučí jejího fotíka (stejně nic neukážou) a zabili její matku (ani tohle neukážou jen se tam o tom kecá). Na konci zjistí, že má jakési schopnosti celý film je to prezentované jako síla přírody a na konci to vypadá jako by se transformovala do toho výtahu a ovládala ho a sejme 3 no name chlápky (ani tohle neukážou). 0 procent ()

iXtr3m3

Nevyužitý potenciál, resp. využitý na maximum ale s nízkych zdrojov? Ťažko povedať. Vizuál to na nízkorozpočtovku malo slušný, ale okrem eko agitky z toho človek moc nepochopil. Záver slušný. ()

dannyyy odpad!

Je to jeden z těch filmů, kde to začíná zajímavě, čekáte, jak se to vyvine dál a přitom nechápete to nízké hodnocení. Bohužel nízké hodnocení jsem pochopil již v polovině filmu. Je to tak neskutečně nezajímavý film, že schválně hledáte jiné činnosti, aby jste se na to nemuseli koukat a přitom nechali to dojet do konce, protože stále máte tu minimální naději, že na konci se dostaví wow efekt... a ano, dostavil... závěrečné titulky = záchrana. 3% ()

Mes-siah

??? Čo to bolo, ani kocka ani pes , nedávalo to moc zmysel, snažím sa to pochopiť. A je vôbec čo chápať? Jedna bola život a druhá smrť. Sú vôbec dve tie deti, nieje to jedna a tá istá? Koniec úplný nezmysel , nič sme sa nedozvedeli. Hviezdička za to že som to dopozeral a držali ma v nádeji, že niečo s toho vypadne. Nádej zhasla s titulkami na konci filmu. ()