74letý ještěr jménem Leo a jeho želví kamarád se rozhodnou uprchnout z terária školní třídy na Floridě, kde žijí už desítky let. Poslední ročník základní školy viděný očima třídního mazlíčka. Unavený 74letý ještěr jménem Leo je ve stejné třídě na Floridě po celá desetiletí se svým želvým kamarádem. Když se dozví, že mu zbývá už jen rok života, plánuje útěk, aby si vyzkoušel život venku. Místo toho se ale zaplete do problémů svých úzkostných studentů, jako je nemožně zlý suplující učitel. (tribican)

Artogon

Adam Sandler a Bill Burr v jednom filme? Yes! Avšak v živote by som nemyslel, že to bude zrovna animovaný muzikál na Netflixe. Ale teda musím povedať, že som sa bavil skvele. ()

janececek

Dlouho se mi nestalo, že bych se u animovaného filmu takhle nasmál. Obecně nemám rád, když se do “pohádek“ mísí dnešní moderna (telefony, drony apod.) - celkově nemusím, když je příběh staven do současnosti, ale tady mi to ve výsledku nevadilo, až na ty písničky. Jinak myšlenku a zpracování musím rozhodně pochválit. Tentokrát se mimořádně vydařil i český dabing, z čehož jsem měl asi největší radost! „Ty seš teda šoumeeeeen!“ ()

jara12

Film Leo představuje zajímavý mix úspěšného i neúspěšného. Na pozitivní stránce stojí inspirativní příběh o 74letém Leovi, jež nabízí motivaci pro diváky všech věkových kategorií. Ovšem film utrpí na hudební stránce, kde zpěv Adama Sandlera není příjemný a místy dokonce narušuje celkový dojem z filmu. Vizuální stránka animace je sice solidní, ale nenabízí nic výrazného. Celkově se jedná o povedený film s dobrým příběhem. Avšak nezvládnutá hudební složka a průměrná animace mohou být překážkou. ()

Johnysko

Naprosto skvělá rodinná Sandlerovka, tentokráte však v animovaném provedení. Sandlera mám rád když střídá dramatické role s těmi komediálními. V leguánovi Leovi ho musí vidět každý. Jeho typické hlášky a hlas tomu dodávají opravdový šmrnc. Jako dospěláka mě to strašně bavilo a i když to vidím jako jednohubku, tak nutno řici, že velmi povedenou. U tohohle filmu se budou bavit všechny věkové  kategorie. Má to trochu přesah, tak jako většina animáků a lze si z toho něco vzít jako ponaučení. Pro děti je určitě skvělé i to, že jsou tam zpívané části(v originále Sandler, v české variantě ho dabuje tuším Saša Rašilov). Mě teda zpívané části nebaví u většiny filmů ale tady to bylo celkem fajn. ()

555borac555

Velice dojemný animák. Hlavně první dvě třetiny jsou hodně emocionální a poslední třetina je z velké části taková klasická animáková formule, ale i tak velmi silný zážitek, který si užije i dospělý. Plus má film poměrně zajímavou a pěknou animaci. Dávám 7/10. ()

majorzeman13

Každopádně jde o nadprůměrný animovaný snímek. Povedený,kvalitní,pohodový ,vtipný bják pro celou rodinku.Určen nejen dětem ,ale i dospělí se tu najdou. Příjemné překvapení ! ()

ceda1987

Leo mě hodně bavil a po dlouhlé době jsem se upřímně zasmál. Bylo to hezké a i pro děti celkem poučné. Netflix překvapil. Dabing se taky hodně povedl ale v originálu byl mnohem lepší. Sandlerovi to opravdo sedlo tohle je jeho styl, moc super animák. ()

IamWerca

Milujem zábavne hudobne animované filmy ale toto práve nie je najlepšia aj ked som očakávala viac ale pekná pointa každý potrebuje aby ho niekto vypočul a porozumel mu. ()