Marku Graysonovi se splní sen, když konečně zdědí schopnosti, které má i jeho superhrdinský otec. Ale hrdinství není jen o výběru jména a kostýmu. (Prime Video)

Davies182

Po zatím třech epizodách, který jsou momentálně na Amazon Prime k dispozici, se divím, proč u nás tahle comicsová řada od Kirkmana a SkyBound už dávno nevychází! Ale tak možná, že si to CREW schovává jako překvápko po ukončených Živých mrtvých na podzim... Rozhodně doporučuji tuhle superhrdinskou mrdu nevynechat, nic tak svěžího, šokujícího a proklatě návykového tu nebylo... asi od seriálového new wave boomu v roce 2004?? Je to vážně dobrý, a na to, že jsem čekal další polonudnou průměrnou generickou rubanici, mě to po dvou hodinách nesmlouvavě odpálkovalo až někam za Mléčnou dráhu. Nadšení! [Amazon Prime] ()

Toshiro30

Nedejte se odradit pomalým začátkem, který se tváří, že se jedná o komiks pro malé děti. Budete překvapeni, jak moc se mýlíte. Robert Kirkman prostě umí a hravě strčí do kapsy 80% hraných komiksových adaptací, které už prakticky nedokáží přinést do tohoto žánru nic nového. Jsem nadšený a jsem zvědav, kam se celá série posune a jak to skončí. Našlápnuto má více než dobře. ()

SpaceOdyseus

No vida, tak jsem se po celkem velkem hypu taky odhodlal. A vypada to moc zajimave. Klasicky superhrdinsky origin tu je rozbity nekolika netradicnimi spiny na tradicni tema. Erkova brutalita v animovanem kabatu taky prijemne narusuje zabehle poradky a sledovat Kirkmanovi variace na zname hrdiny je take celkem osvezujici. ()

moviefreak

Vyzerá to od začiatku na priemerný superhero origin ale posledná 10 minútovka z animáku spraví luxusný a krvavý klenot, ktorý musí vidieť každý kto miluje The Boys, či Deadpoola... Poriadne príjemná facka, za ktorú môže autor komiksu Walking Dead - Robert Kirkmann. Toto dielo bude svojimi twistami a parodovaním hero žánru čoskoro kultové! Marvel a DC práve spoznali svoju konkurenciu! ()

Lenka.Vilka

Tak dlouho jsem to odkládala, až jsem o to šťastnější, že mohu napsat: naprosto skvělé. První díl funguje na 256% ohledně postav, informací a akce. Proč? Protože když si dáme stranou tu superhrdinskou složku, fungovala by kostra příběhu i bez ní. Což znamená? Že se mi to musí líbit už tak nějak automaticky? A líbí? Jo. Fakt chci zjistit, jak se s tímhle novým životem Mark popere, stejně jako s nepřáteli. A kdo ví, zda bude schopen všechny z nich poznat. Vážně to navnadilo  :) ()