Alex je odhodlaná poslat Maddy do lepší školky, a chce se kvůli tomu přestěhovat jinam. Podpora, kterou dostává od státu, ale všechno komplikuje. (Netflix)

castor

Alex se hodně vrací do vzpomínek a představ „coby kdyby“. Každopádně stále chce pro svou dceru to nejlepší, a to platí i v případě mateřinky. Jenže potřebuje mít trvalý pobyt na ostrově. Nakonec to vyjde. Jenže ošemetné problémy s bydlením stejně pokračují a za ty aktuální si Alex může zatraceně sama. První selhání odolné a nezlomné samoživitelky? Nedůslednost při oslavě třetích narozenin Maddy ji bude sakra mrzet. Samozřejmě by to bylo celé sakra jednoduché, kdyby podlehla vábení dobrosrdečného Natea, ve kterém nachází oporu. Tvůrci holt chtějí dál přesvědčivě tepat do americké ekonomické nerovnováhy. A předkládat další psychicky vyčerpávající vršení trablů. Psychologové mají pré. ()

Necrotongue

Zpočátku jsem si myslel, že jde o běžný seriál, teď ve mně s každou další epizodou sílí přesvědčení, že jsou jeho tvůrci partou bestiálních sadistů, kteří si své zvrácené choutky vybíjejí na postavě hlavní hrdinky. A aby trpěla co nejvíc, dopřejí jí občas okamžik štěstí a radosti, po němž následuje návrat do inkviziční mučírny. Tím chci říct, že jde o velice povedenou záležitost, na niž se ale paradoxně nedívá úplně nejlíp. / Poučení: Pozor na následky dětské oslavy. ()

Arsenal83

Sociálny systém v Amerike nebude najružovejší, to je dlhšie známe, ale hádzať si polená sám pod nohy? Prísť niekde do podnájmu, nechať tam urobiť oslavu pre dcérku a pozvať si tam najväčšie socky z okolia, veď oni to určite neposerú? Takého Seana by trebalo zavesiť za chlp na vajci. ()

Still_I

Tenhle díl je asi nejhorší, co se bezmoci a úzkosti týče. Už jsem ho předtím viděla a tím pádem věděla, co se stane. Celou dobu jsem si zakrývala oči, jakoby šlo o děsnej horor. Protože přesně takový jsem z toho měla pocit. Alex si za některé věci určitě může sama, ale tenhle díl jasně ukazuje, že všechny její problémy se vždycky odvíjí od stejného základu - toxického Seana a vztahu s ním. Kdyby ho v životě neměla, vše ostatní už zvládne. ()