Cynik Dash a veselá Lily si ve vánočním New Yorku na různých místech předávají červený zápisník se vzkazy a výzvami. Protiklady se o Vánocích prostě přitahují! (Netflix)

chrispe

Četla jsem knihu a i když to říkám málokdy, seriál se mi líbil mnohem víc. Vyhovovala mi délka stopáže jednotlivých dílů. U těch v první půlce jsem se ani nestíhala nudit. Dashovi jsem na chuť nepřišla, Lily byla dětská, naivní, ale taky kurážná, což se mi líbilo. Vánoční atmosféra byla místy fakt pěkná, škoda, že tak kolísavá. Ke konci mě to bavilo míň a míň, závěrečný díl, plný klišé podle mě seriál trochu zazdil. ()

katmandzoo

Príjemný, nápaditý a pozitívne ladený seriál s originálnou myšlienkou a sympatickými hercami, z ktorého sa podľa môjho názoru v najbližších rokoch stane vianočná klasika. 4/5 ()

catt

Prima vánoční komedie, ale na Vánoce u našich to nemá. Trochu moc vykonstruované a nereálné, ale na bingwatching na jeden den to jde. ()

wege

Je vám blbě, ležíte v posteli a blíží se Vánoce, tak si dáte něco podobně laděného. Mohlo to být blbější, než ve finále bylo. Bylo to takové milé. Jasně je to pro mladé holky, ale někdy i ty musíš vystoupit mimo svou bublinu. Líp se mi neudělalo, hůř taky ne. ()

Joe16210

Naprosto kouzelný seriál s vánoční tématikou. Doporučuji každému, kdo má podobné nenáročné příběhy rád. Oceňuji hlavně herecké obsazení hlavní dvojice, které není tuctové a herci jsou zapamatovatelní. ()

Veber

3 a kousek. SPOILERY Musím se přiznat, že jsem byla celkem nadšená - knihy, psaní do toho zápisníku, úkoly... to je moje. Ale ten závěr, to bylo příliš sladké. Zkrátka až moc. Jinak se na to hezky koukalo, pozitivní feeling a celé to bylo takové milé. ()

alisek87

Velmi milý seriál s neotřelým nápadem a vánočním Manhattenem, hlavní hrdinové jsou sympatičtí. Jednotlivé díly trvají necelou půl hodinku, takže taková jednohubka na pochmurné večery, kdy serial navodí vánoční náladu :) ()

Vilda_H

Upřímně moc romantické filmy a seriály nemusím. Ale na druhou stranu miluji Vánoční tématiku a v tomto propojení to udělalo dojem i na mě. Líbí se mi originální způsob seznámení, autorka předlohy odvedla kus práce. Ale film krásně natočený. Stopáž akorát, opravdu je tam cítit láska a předvánoční čas ve vzduchu a nenásilně vás to pohltí. Trošku nereálně afektovaný gay pár v pozadí, který ale děj hezky doplňoval. Největší plus bych dal tomu, že hlavní postavy nebyly ideální. Ani Dash, ani Lily nevypadají jako typické americké hlavní postavy, vypadají "normálně." A funguje to daleko lépe. Za mě 5 hvězd a velká pochvala! ()

Audreybe

Odpočinková romantická komedie, která není hloupá (a to je poměrně dost vzácná kombinace). Milovnice a milovníky Vánoc uvede do sváteční nálady. ()

KraLuban

Zajímavá a hezká myšlenka, nepříliš sympatičtí hlavní hrdinové (Dash je o něco lepší, než Lily, která je fakt jen otravná). Taková celkem fajn předvánoční věc. ()

McGuffin

Dash & Lily jsou hezká partnerská manhattanská dvojice, která, přestože ještě není zavirováno, se seznámí a chodí spolu distančně. Na problém si zadělají první schůzkou prezenční, ale i s tím si poradí a, voilà, konec dobrý, všechno dobré. Zaznamenáníhodné je, že k distančnímu randění nevyužívají datovou sítí spojené elektrické přístroje, přestože obojí prokazatelně mají, ale kolující tužku a zápisník. Je tím prokázané, že offline varianta lásky stále, přinejmenším v hlavách scénáristů Joe Tracz, Carol Barbee a Rachel Cohn, existuje. https://www.macguffin.cz/ ()