Cynik Dash a veselá Lily si ve vánočním New Yorku na různých místech předávají červený zápisník se vzkazy a výzvami. Protiklady se o Vánocích prostě přitahují! (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (9)

Dash & Lily (2020)

Četla jsem knihu a i když to říkám málokdy, seriál se mi líbil mnohem víc. Vyhovovala mi délka stopáže jednotlivých dílů. U těch v první půlce jsem se ani nestíhala nudit. Dashovi jsem na chuť nepřišla, Lily byla dětská, naivní, ale taky kurážná, což se mi líbilo. Vánoční atmosféra byla místy fakt pěkná, škoda, že tak kolísavá. Ke konci mě to bavilo míň a míň, závěrečný díl, plný klišé podle mě seriál trochu zazdil. ()

Dash (2020) (E01)

Dash mi není moc sympatickej. Ale to nebyl i v knize takže... nejspíš v pořádku. 3,5* ()

Lily (2020) (E02)

Lily je mi sympatičtější než v knize. A vůbec celý se mi to zatím zdá podezřele milý. Takže jsem zvědavá, zda si tu atmosféru seriál udrží, nebo mě ten příběh znudí stejně jako na papíře. ()

Chanuka (2020) (E03)

Najít odvahu, to je oč tu běží. Z toho klubu mám smíšený pocity, ale Lily se mi začíná dost zamlouvat. ()

Popelka (2020) (E04)

Asi nejvíc mě na této epizodě bavil Boomer. ()

Sofia a Edgar (2020) (E05)

Drží si to takovou milou atmosféru a to je fajn. ()

Štědrý večer (2020) (E06)

Na začátku opět příjemně vánoční. Setkání na párty mi vyvolalo úsměv na tváři. ()

Vánoce (2020) (E07)

Dashovi nějak nemůžu přijít na chuť. A to, jak se v tomto seriálu chovají dospělí, mě celkem štve. ()

Silvestr (2020) (E08)

Dashova část - nuda. Lilyina část - mnohem lepší. Konec - sladší jak peprmintovej šnaps. Škoda, že trochu neubrali. ()