Cynik Dash a veselá Lily si ve vánočním New Yorku na různých místech předávají červený zápisník se vzkazy a výzvami. Protiklady se o Vánocích prostě přitahují! (Netflix)

Pajky3

Taková milá a příjemná romantika z vánočního New Yorku, která splní svůj účel a dobře funguje jako taková jednohubka na naladění před Vánocemi. Příběh rychle utíká (kratší epizody jsou bonus) a love story Dashe a Lily, kterou naplňují známá klišé, se dobře sleduje a slušně se u ní odreagujete. Další řadu bych nepotřeboval, ale tuhle jsem si docela užil. ()

Terezinka198

Vcelku příjemná jednohubka ke shlédnutí během pár hodin. Občas se pobavíte, jindy si budete pobroukávat známé vánoční písně. Překvapivě povedené. Jen těch klišé tam ke konci bylo víc než dost. Vánoční nálada jakbysmet. Opět se mi potvrdilo, že na Netflixu nenajdu žádnou dobrou show, abych si ji užila naplno. Aneb první epizoda super, zbytek průměr/nadprůměr... a přitom to mohlo být o dost lepší. ()

Bebacek

Binge-watching normálně neprovozuju, ráda si se seriálem prožiju pár týdnů/měsíců, ale Dash & Lily jsem podlehla okamžitě. On nesnáší Vánoce, ona je miluje, oba zbožňují knížky a seznamují se postaru, romanticky, bez mobilů a internetů... I cynik ve mně občas potřebuje něhu. Chvíli si teď pluju na obláčku... 😍 ()

Sinecod

Čistých pět to není, jenže ono je to tak miloučké! Čert vem vánoční tématiku, Vánoce nijak neprožívám a americké romantické vánoční filmy už vůbec ne, ale hlavní postavy, jejich způsob seznámení i jejich přemýšlení bylo snadné si oblíbit. Bylo by pro mě jednoduché kamarádit se s někým jako je Dash. Příjemná jednohubka, která mě spíš, než do vánoční atmosféry, hodila do nálady prvních rande a lásek, do doby, kdy tohle všechno bylo jednoduché. Tím spíš, že se tenhle počin obešel bez všech těch moderních aplikací a divných nedorozumění, díky technickým problémům. Protože knihy jsou prostě důležité. ()

McGuffin

Dash & Lily jsou hezká partnerská manhattanská dvojice, která, přestože ještě není zavirováno, se seznámí a chodí spolu distančně. Na problém si zadělají první schůzkou prezenční, ale i s tím si poradí a, voilà, konec dobrý, všechno dobré. Zaznamenáníhodné je, že k distančnímu randění nevyužívají datovou sítí spojené elektrické přístroje, přestože obojí prokazatelně mají, ale kolující tužku a zápisník. Je tím prokázané, že offline varianta lásky stále, přinejmenším v hlavách scénáristů Joe Tracz, Carol Barbee a Rachel Cohn, existuje. https://www.macguffin.cz/ ()