Při obraně města Anzio před Němci se jednotka Thunderbirds dostane kvůli nekrytému křídlu do patové situace. Sparks musí za svoje kroky na kobereček. (Netflix)

Trevor

Celé to trochu pokazili dve naivné scény - útok Nemcov v obrovskej presile s nasadenými bodákmi ako v prvej svetovej "zákopovej" vojne a nemecký vojak ktorý od chrbta prišiel ku skupine amíkov neprikrčený (nehovoriac aby na nich strieľal poležiačky z opačnej strany mosta kde by ich mal ako na dlani aj v noci, nakoľko by videl záblesky z hlavní ich zbraní), na drhej strane vyrovnal to člen vojenskej polície a tučný chlapík, ktorý zrušil most (snaha o minimum spoilerov).Kreslené Bratstvo neohrozených nie je zlé ale rozhodne nie je úplne pre m§a. ()

Remivsremi

Unylé, rozvláčné, bez jiskry. Chtěl jsem též napsat, že jsem postrádal jakékoliv emoce, což po většinu času odpovídalo. Na konci se však nějaké přeci jen dostavily, ale stejně to nedokázalo zakrýt trpkou pachuť v ústech, jež zůstala po této epizodě. ()

PaTeXx

Tak mi euforie ze začátku trošku opadla. Epizoda byla zaměřená především na zvýšení bojů, ale nějak to nebylo ono. Celkem bez atmosféry, bez nějaké nutnosti projevit emoce. Škoda. ()